Nová krimi Dominika Dána v predpredaji!

Pre teba

Pravá láska stojí za obetu

Jodi Ellen MalpasIkar (2024)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
19,90€
Zľava 21%
15,72€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Už krátko po svadbe Lo Harperová len bezmocne sleduje, ako sa jej život rozpadáva pod rukami. Každý deň je pre ňu dlhší, ťažší a černejší ako ten predošlý. Nevie, ako dlho to ešte vydrží. Potom ju zvláštna irónia osudu spojí s mužom, ktorý jej v bezútešnej situácii hodí záchranné koleso. Je šarmantný, láskavý a na nič sa nepýta. Stojí jednoducho pri nej, vďaka nemu sa Lo znova usmieva a aspoň na chvíľu zabúda na svoju zúfalú situáciu. Bolesť aj beznádej ju však prenasledujú ďalej. Rovnako ako vina, ktorej sa nedokáže zbaviť.

Luke Williamson je zase úspešný, nezadaný muž. Vzťahy so ženami vníma skôr ako príťaž. Jeho bezstarostný život sa však prevráti naruby v jeden večer, keď mu pod kolesá drahého auta vbehne mladá žena. Navzájom sa priťahujú, hoci z celkom odlišných dôvodov. Možno práve preto medzi nimi vzklíči priateľstvo, ktoré obom len prospeje. Luke nemá problém otvoriť sa, zato Lo si súkromie stráži. A keď pravda o jej živote konečne vyjde na povrch, Luke si uvedomí, že na to, aby bola Lo konečne šťastná, musí mnohé obetovať.

Recenzie a kritiky

Originálny názov: For You Rok vydania: 2024 ISBN: 9788055193380 Rozmer: 145×227 mm Počet strán: 376 Väzba: pevná Štýl: romantickýJazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách