Máj, nové knižné zľavy až do 80% maj!

Blu-ray (20,45€) Blu-ray 3D (26,99€) Blu-ray 3D (90,96€) Blu-ray 3D (39,53€) Blu-ray 3D (43,48€) DVD (7,19€) DVD (7,99€) DVD (7,19€)

Zootropolis (DVD)


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
7,99€
Zľava 10%
7,19€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Najlepší animák roka konečne na DVD a Bluray! Tvorcom sa podarilo skĺbiť príbeh, ktorý zaujme ako deti, tak i dospelých, ktorí si ho budú vďaka všadeprítomným odkazom na filmové klasiky užívať snáď ešte viac, než ich ratolesti. Spomeňme napríklad takého Krstného otca, Breaking Bad, Čínsku štvrť a množstvo noirových detektívok. Že je film prepracovaný do posledného detailu je vidno aj na samotnom zložení tvorcov - Zootropolis má hneď troch režisérov a desiatich scenáristov a hoci zväčša priveľa kuchárov v kuchyni znamená katastrofu, tento raz je to presne naopak.

Príbeh postavený na matrici policajných buddy filmov a s noirovou atmosférou vie presne, akému žánru skladá poctu a animácia a humor tomu iba pridáva na roztomilosti a nutkaní pustiť si film znovu a boriť sa v priehrští detailov, ktoré vám predtým unikli. A preto neváhajte a vydajte sa s Judy a Nickom na cestu rozluštenia prípadu záhadnej agresie obyvateľov Zootropolisu, ktorá náhle postihla mesto. Nebojíme sa povedať, že Disney sa podarilo prekonať i svoje najlepšie kúsky a len ťažko sa filmu dá spomedzi súčasných animákov nájsť konkurenciu. Už nech je tu pokračovanie!


Recenzie a kritiky

Recenzie na ČSFD

Herci: Ginnifer Goodwin, Jason Bateman, Alan Tudyk, Katie Lowes, Shakira, Idris Elba

Originálny názov: Zootropolis Rok vydania: 2016 Katalógové číslo: D00909 Rozmer: 135×190 mm Dĺžka: 109 Obal: DVD obal Titulky: české Jazyk: slovenčina, angličtina, čeština

Zaradené v kategóriách