Najrýchlejšie vianočné darčeky + SÚŤAŽ!

Michael Schumacher: Cesta na vrchol TOP #7

James Allenmamaš (2023)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
24,99€
Zľava 20%
19,99€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Michael Schumacher nepochybne patrí medzi najlepších jazdcov v histórii Formuly 1. Vo svojom ikonickom červenom Ferrari dominoval pretekárskym okruhom aj srdciam miliónov fanúšikov po celom svete. Stal sa sedemnásobným majstrom sveta. Prekypoval talentom a disponoval vzácnou kombináciou schopností, trpezlivosti a neutíchajúcich ambícií. Zároveň však zostáva kontroverznou osobnosťou. Súperi sa ho obávali pre jeho nekompromisnú taktiku, často bezohľadný štýl jazdy aj extrémne metódy, ktoré sa nebál použiť na dosahovanie svojich cieľov.

Cesta na vrchol skúma Schumacherovu kariéru od jeho prvej veľkej ceny v roku 1991 cez tituly majstra sveta s Benettonom až po neopakovateľnú kariéru v tíme Ferrari, s ktorým získal v rokoch 2000 až 2004 päť titulov v rade. Dozviete sa, ako sa Michael dokázal tak dlho udržať na vrchole a aký mala jeho dominancia vplyv na motošport. James Allen v knihe odhaľuje anatómiu dokonalého šampióna!

Kniha vychádza v preklade Matúša Pavlíka, redaktora portálu F1online.sk, a s doslovom Števa Eiseleho.

Recenzie a kritiky

Originálny názov: Michael Schumacher - The Edge of Greatness Rok vydania: 2023 ISBN: 9788082680983 Rozmer: 145×225 mm Počet strán: 328 Väzba: pevná Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách