Nový mesiac = nová 📚 akcia

Formula 1: Legendárne okruhy

26 okruhov F1 zo satelitných fotografií

Bruce JonesIkar (2023)

🍌 Predobjednávka, vychádza 31. 3. 2023
34,90€
Zľava 21%
27,57€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Najznámejšie okruhy formuly 1 z perspektívy, ktorá vám vyrazí dych.

Táto unikátna publikácia plná satelitných fotografií s vysokým rozlíšením od spoločnosti Google Earth je fascinujúcim vizuálnym sprievodcom po dvadsiatich šiestich pretekárskych tratiach F1 na všetkých kontinentoch. V neuveriteľných detailoch mapuje legendárne okruhy, ich históriu, pamätné preteky a prináša aj profily pilotov. Tí na nich dosiahli svoje najväčšie úspechy a prežili aj nezabudnuteľné momenty, ktoré ich definovali: súperenie, kontroverzie či veľkolepé jazdecké výkony.
Autor Bruce Jones sa tiež podrobnejšie venuje ôsmim kľúčovým zákrutám na každej trati, napríklad Beckettovej zákrute na trati v Silverstone, Parabolike v Monze či eskám na Okruhu Amerík. V zasvätenom komentári rozoberá, prečo tieto úseky predstavujú pre pilota monopostu jedinečnú výzvu. Kniha poteší nielen skalných fanúšikov kráľovnej motošportu, ale aj nováčikov, ktorí sa chcú zorientovať a dozvedieť sa viac.
BRUCE JONES je poprednou autoritou vo svete formuly 1, v ktorom sa pohybuje vyše tridsať rokov ako novinár i komentátor. Je bývalým šéfredaktorom časopisu Autosport a autorom desiatok publikácií, medzi nimi aj The Complete Encyclopedia of Formula One. Okrem iného sa každoročne podieľa na zostavovaní ročeniek Formula One Guide a World Formula 1Records.

Rok vydania: 2023 ISBN: 9788055185644 Rozmer: neuvedený Počet strán: 224 Väzba: pevná Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách