Poštovné zadarmo už pri objednávke nad 39€

FILM DOKUMENT: PRIBEHY PISANE ZIVOTOM 2 -

FILM DOKUMENT: PRIBEHY PISANE ZIVOTOM 2

Po prvej úspešnej sérii dokumentárnych filmov z vlastnej produkcie prichádzajú vo voľnom pokračovaní ďalšie inšpiratívne príbehy


🍌 Odosielame o 6 dní.
4,90€
Zľava 7%
4,56€

Po prvej úspešnej sérii dokumentárnych filmov z vlastnej produkcie prichádzajú vo voľnom pokračovaní ďalšie inšpiratívne príbehy ľudí žijúcich okolo nás.
V prvom z nich spolu navštívime niekoľko rómskych osád na východe Slovenska. Odpovede na otázky, ktoré v nás realita spolunažívania dvoch etník vyvoláva, nie sú ani krátke ani jednoduché. Odloženie predsudkov však môže naštartovať proces vzájomného porozumenia a zblíženia dvoch svetov s odlišnou kultúrou a rozdielnymi životnými hodnotami.
Druhý príbeh nás zavedie do exotického Bangladéša. Neuvidíte však vyretušované ponukové katalógy cestovných kancelárii, ale realitu slumov. Biedu, utrpenie a beznádej ich obyvateľov pomáha svojou obetavou prácou meniť misionár, ktorému v hrudi bije srdce pre Bangladéš.
Väčšina ľudí sa pri otázke, koľko šancí by mal v živote dostať človek, ktorého nesprávne rozhodnutia dovedú do väzenia, zhodne na populárnom slogane: „Trikrát a dosť“. Pavlov životný príbeh však ukazuje, že ani po sedemnástich záznamoch v registri trestov nie je neskoro vystúpiť zo zabehnutých koľají a už nikdy sa za mreže a ostnatý drôt nevrátiť.

Jazyk: slovenský Rozmer: 135×190 mm Výrobca: 0024 Dĺžka: 147 Obal: DVD obal