📚 Aktuálne knižné zľavy

Kniha Tancom k miliónu... a na Broadway - Richard Pupala

Tancom k miliónu... a na Broadway

Miliónový tanec má už svojho víťaza! Reality šou sa začala vysielať v sobotu 19. mája, krátko po dvadsiatej hodine. Za...

Richard PupalaIkar (2005)

🍎 Vypredané
2,90€

Miliónový tanec má už svojho víťaza! Reality šou sa začala vysielať v sobotu 19. mája, krátko po dvadsiatej hodine. Za štrnásť týždňov na obrazovke táto šou ukázala, že u nás žije prekvapivo početná skupina ľudí, ktorá neľutuje modriny, natiahnuté svaly a boľavé kĺby, tanec má v srdci a ostatným chce ukázať, čo vie. Predstavila desať talentovaných tanečníkov, ktorí vo finále bojovali nielen o lákavú miliónovú odmenu, ale predovšetkým o štipendium na prestížnej tanečnej škole na Broadwayi. Tanečná reality šou pobavila a je dosť pravdepodobné, že aj roztancovala. Kniha vám ponúka široký materiál o tejto šou: informácie o porote, kastingy, semifinále v Egypte, profily desiatich postupujúcich, finálové večery, ale aj množstvo zákulisných informácií a detailov. Je plná množstva farebných fotografií.
Po Miliónovom tanci už nie je ako predtým. Možno nie ako v USA, a možno ešte vždy nie ako v susednom Česku, ale čosi sa v pohľade na tanec na Slovensku predsa len pohlo.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2005 Rozmer: 215×265 mm ISBN: 8055111723 Počet strán: 80 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách