🔥 Nový prípad Dominika Dána v predpredaji!

Voodoo mánie


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
9,60€
Zľava 48%
4,99€

V rýchlej postrehovej hre Voodoo mánie sa hráči snažia čo najrýchlejšie zbaviť svojich kariet. Všetky karty sú obojstranné a každá strana obsahuje štyri z piatich možných symbolov (maska, amulet, voodoo bábka, elixír a klobúk) v štyroch farbách z piatich možných farieb.
Hráč môže zahrať takú kartu, ktorá obsahuje symbol, ktorý chýba na vrchnej karte v spoločnom odhadzovacom balíku. Tento symbol však tiež musí byť v piatej, chýbajúcej farbe. Hráči majú tri karty na ruke a každý svoj osobný balík kariet, z ktorého si hráč doberá vždy, keď nejakú kartu zahrá.
Hráč môže zahrať aj takú kartu, na ktorej chýba taký istý symbol, v takej istej farbe ako na vrchnej karte na odhadzovacom balíku. Vtedy zavolá "Voodoo a všetci ostatní hráči si musia zo spodu spoločného odhadzovacieho balíku vytiahnuť kartu a dať ju na spodok svojho doberacieho balíku. Kto sa prvý zbaví svojich kariet je víťaz kola, všetci ostatní získajú toľko mínusových bodov, koľko kariet im ostalo na ruke aj v osobnom doberacom balíku.
Po troch kolách hráč s najmenším počtom mínusových bodov vyhráva hru. QR kod s návodmi ako súčasť hry.

Obsah hry: 97 kariet, pravidlá

Rok vydania: 2015 Odporúčaný vek: 7+ Katalógové číslo: 1203 Rozmer: 110×110 mm

Zaradené v kategóriách