🎄 Najrýchlejšie vianočné darčeky + SÚŤAŽ 🎄

Abeceda domáceho majstra

Každý dom či byt má z času na čas svoje problémy, ktoré je potrebné bezodkladne riešiť. Nie vždy si však môžete či chcete...

Príroda (2015)

🍎 Vypredané
8,90€

Každý dom či byt má z času na čas svoje problémy, ktoré je potrebné bezodkladne riešiť. Nie vždy si však môžete či chcete volať domov odborníka. Preto vám teraz prostredníctvom knihy Abeceda domáceho majstra prinášame praktické tipy a rady pre všetkých domácich majstrov.
Kniha je rozdelená na kapitoly, ktoré sa zameriavajú na rôzne typy úloh, alebo na konkrétne miestnosti. Na každý problém vám pritom ponúkame riešenie a návod, ako dať všetko znova do poriadku.
Tento titul je ideálny pre absolútnych začiatočníkov, ktorí potrebujú postupovať krok za krokom, ale aj pre skúsenejších domácich majstrov. Naučíte sa z neho nielen to, ako používať rôzne náradie, napríklad vodováhu, priamočiaru a kotúčovú pílu, ale aj to, ako zavesiť garnižu, osadiť dvere, nasadiť vchodové dvere, vymeniť okennú tabuľu či dláždiť podlahu. No a pre tých najpokročilejších je tu aj špeciálna kapitola, ktorá sa venuje práci s drevom a vonkajším projektom. Jednoducho povedané, Abeceda domáceho majstra by nemala chýbať v žiadnej praktickej domácnosti.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2015 ISBN: 9788007024069 Rozmer: 145×210 mm Počet strán: 128 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách