Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Všeobecný prehľad na prijímacie skúšky na vysoké školy - 2. vydanie [SK] - Peter Zemko,

Všeobecný prehľad na prijímacie skúšky na vysoké školy - 2. vydanie [SK]

Slovenský inštitút vzdelávania túto publikáciu pripravil pre všetkých uchádzačov o vysokoškolské štúdium, stredoškolákom,...


🍌 Odosielame o 9 dní.
14,57€
Zľava 7%
13,55€

Slovenský inštitút vzdelávania túto publikáciu pripravil pre všetkých uchádzačov o vysokoškolské štúdium, stredoškolákom, ale aj študentom jednotlivých vysokých škôl a v neposlednom rade i širokej verejnosti, ktorá si chce rozšíriť obzor. Mnoho vysokých škôl uvádza ako súčasť prijímacej skúšky tzv. test všeobecného prehľadu, resp. osobný pohovor zameraný na všeobecný prehľad uchádzača. Súčasťou takejto skúšky sú otázky z dejín, súčasného spoločenského diania, politiky alebo kultúry. Počas prípravy na prijímacie skúšky je veľmi náročné a zdĺhavé nájsť odpovede na tieto otázky v rôznych encyklopédiách, dejepisoch a iných publikáciách. Taktiež nie vždy je jednoduché identifikovať čo sa pod pojmom "všeobecný prehľad" ukrýva.

Ponúkaná publikácia vám toto hľadanie zjednoduší, pomôže vám a usmerní vás na to najpodstatnejšie. Súčasťou publikácie sú heslá zo svetových a slovenských dejín, filozofie, ekonómie, sociológie, psychológie, práva, divadla, literatúry, výtvarného umenia, hudby, politológie a medzinárodných organizácií. Jednotlivé heslá sú koncipované tak, aby boli čo najstručnejšie, ale zároveň najkomplexnejšie. V rámci každej kategórie sú zoradené abecedne, takže orientácia je veľmi jednoduchá, čo urýchľuje a zefektívňuje prípravu a učenie.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2015 Rozmer: 145×210 mm ISBN: 9788096928941 Počet strán: 400 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách