Nový mesiac = nová 📚 akcia

Piešťanská spojka 1 + 2

Kolekcia


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
23,80€
Zľava 10%
21,42€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Strhujúci politicko-špionážny triler odohrávajúci sa na Slovensku v kolekcii
.

Piešťanská spojka Čitateľ sa dočká napínavých scén, prekvapivých zvratov a zažije riadnu dávku dobrodružstva. Nazrie aj do najtajnejších salónov, kde sa rozhoduje o budúcnosti krajiny. A pod povrchom zatiaľ prebieha utajený boj na život a na smrť. Kde skončia citlivé materiály a kto si zachráni zdravú kožu? Dramatické udalosti štyroch dní, v ktorých sa príbeh odohráva, prinesú šokujúce odhalenia, vraždy, únosy, násilie, zdemolované výklady i autá, nepokoje v uliciach, politické vzostupy i pády. Autor, bývalý príslušník bezpečnostných zložiek, je vo svojom románe možno bližšie k skutočnosti, ako si ktokoľvek z nás dokáže predstaviť.

Piešťanská spojka 2 - Pomsta Úspešný politicko-špionážny triler pokračuje a starí známi, ale aj noví hrdinovia si to musia rozdať v ďalšom zápase. Nad strednou Európou sa sťahujú mračná a Slovensko je najslabším článkom reťaze. Skrytý súboj tajných služieb sa veľmi ľahko môže zmeniť na krvavý konflikt plný nenávisti a vybavovania si starých účtov. V kom sa prebudia temné vášne a komu pôjde o krk?
V zákulisí politiky, vládnej moci a tajných služieb to vrie. Stačí malá kvapka a pre dávne spory sa bude opäť zomierať. A preto radšej neťahajte ruského medveďa za chvost! Mohol by sa k vám obrátiť tvárou a ten pohľad bude mrazivý.

Rozmer: 136×205 mm Počet strán: 336+304 Väzba: pevná Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách