Nová knižná akcia so zľavou až do 80%

Blu-ray (13,99€) DVD (3,80€) DVD (3,99€)

Garfield 2 (SK)

Tim HillMagicbox (2023)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
3,99€
Zľava 5%
3,80€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Garfield, všetkými milovaný kocúr, odchádza do Európy. Cestuje spolu s verným psom Odiem, aby prekvapili svojho pána Jona, ktorý je práve s priateľkou Liz v Londýne. V krajine Big Benu, Buckinghamského paláca, Scotland Yardu, a najmä „fish & chips", sa začína Garfieldovo skutočné dobrodružstvo, keď dôjde k jeho zámene za Princa – kráľovskú mačku, ktorá celkom náhodou vyzerá navlas rovnako ako on.

Prince po svojej zosnulej majiteľke lady Eleanor akurát zdedil zámok Carlyle. To je však obrovským sklamaním pre lorda Dargisa – synovca lady Eleanor, ktorý si na všetok jej majetok brúsil zuby. Garfield si teda žije kráľovsky ako „mačka z Carlyle", má vlastného komorníka Smitheeho a sluhov zo všetkých kútov sveta: Winstona – (až príliš) anglického buldoga, McBunnyho – inak škótskeho králika, Nigela – fretku z Pandžábu, španielskeho býka menom Bolero, ďalej myš, ktorá si hovorí Claudius a cituje Shakespeara, a napokon francúzsku husičku Christophe.

Pravý Princ si medzitým užíva obyčajného života – raz skočí do krčmičky, inokedy si pochutí na lasagniach – a pozdáva sa mu to čoraz viac. Lord Dargis, ktorý obišiel naprázdno, sa chce, pochopiteľne, Princa (teda Garfielda) za každú cenu zbaviť. Garfieldov nový, krajší a lepší svet sa tak čoskoro zmení na miesto, v ktorom sily dobra a zla povedú rozhodujúcu bitku o právo na dôstojný mačací život.

260 miliónov čitateľov 2600 denníkov po celom svete sa každodenne usmieva nad Garfieldovými hláškami typu: „Bol by som radšej, keby sa rána začínali neskôr", alebo „Radšej by som sa váľal ako prasa, než by som mal pracovať". Po fenomenálnom úspechu na plátnach kín – iba v Slovenskej a Českej republike utŕžil 25 miliónov korún a prišlo na neho 320 000 divákov – sa Garfield vracia po dvoch rokoch v rodinnej snímke, ktorá vám a vašim potomkom rozhodne nesmie ujsť.

Herci: Bill Murray, Jennifer Love Hewitt, Breckin Meyer, Billy Connolly, Lucy Davis, Ian Abercrombie, Tim Curry, Bob Hoskins, Roscoe Lee Browne, JB Blanc, Sharon Osbourne

Originálny názov: Garfield 2 Rok vydania: 2023 Katalógové číslo: D01667 Rozmer: 135×190 mm Dĺžka: 82 Obal: DVD obal Titulky: české, slovenské, anglické, slovinské, chorvátske, rumunské Jazyk: slovenčina, čeština, angličtina, slovinčina, chorvátčina

Zaradené v kategóriách