Bazár kníh za najsuper ceny!

Papierový palác


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
22,90€
Zľava 10%
20,61€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Nežný, no zároveň zničujúci príbeh odohrávajúci sa v priebehu dvadsiatich štyroch hodín odhaľuje temnú rodinnú minulosť, krehkosť detstva a nepredvídateľnosť našich sŕdc.

Je krásne augustové ráno a Elle Bishopová sa kúpe v rybníku v obľúbenom letovisku na Cape Code, kde jej rodina trávi letá už celé generácie. Ponára sa do studenej vody a v mysli sa jej odohráva včerajšia vášnivá chvíľa s Jonasom, dávnym priateľom z detstva. Konečne spolu zažili to, o čom celé roky len snívali... zatiaľ čo sa jej manžel, matka a deti rozprávali s hosťami v neďalekej chatke. Elle tuší, že sa musí rozhodnúť medzi svetom, ktorý si vybudovala s milovaným manželom Petrom, a životom, po akom so svojou láskou z detstva túžila, kým ich životy nevychýlila z kurzu tragická udalosť.

Papierový palác je odvážny román plný hlbokých citov, ktorý na príbehu zdanlivo obyčajného ľúbostného trojuholníka otvára Pandorinu skrinku ukrývajúcu devastačné účinky nefunkčných rodinných vzťahov.

„Tento dom pozná všetky moje tajomstvá. Zavriem oči a všetko to vdýchnem. Jonasa, Petra, seba. Všetko, čím sme mohli byť. Čo mohlo byť. Stiahnem si obrúčku a zamierim k jazeru, aby som si zaplávala.“

Recenzie a kritiky

Originálny názov: The Paper Palace Rok vydania: 2023 ISBN: 9788022214124 Rozmer: 140×210 mm Počet strán: 376 Väzba: pevná s prebalom Jazyk: slovenčinaŠtýl: napínavý, romantický

Zaradené v kategóriách