Nové septembrové knižné zľavy sú TU!

Rodina z domu tieňov

Pred minulosťou neutečieš

Lisa JewellTatran (2023)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
24,90€
Zľava 10%
22,41€

V jedno skoré ráno zavolajú detektíva Samuela Owusu k hroznému objavu na brehu Temže. Našlo sa tam vrece kostí a forenzné vyšetrovanie odhalilo, že nález súvisí s prípadom spred tridsiatich rokov, keď v starom sídle v Chelsea našli troch mŕtvych dospelých a živé bábätko. Aj Rachel Rimmerovú prekvapí nepríjemná správa – jej manžela Michaela zavraždili v jeho francúzskom dome. Miestna polícia ju žiada, aby sa dostavila na vypočúvanie a odpovedala na delikátne otázky o Michaelovej minulosti, Rachel však na ne vôbec nechce odpovedať.

Lucy Lambová ušla pred tridsiatimi rokmi po veľkej rodinnej tragédii z Londýna, ale teraz sa konečne vrátila domov. Keď sa s deťmi ako-tak usadí a plánuje kúpiť vlastný dom, jej brat utečie. Lucy tuší, že odišiel, aby našiel chlapca z ich spoločnej minulosti, ktorého tieň ich stále prenasleduje. Všetci nástojčivo hľadajú odpovede na otázky súvisiace s navzájom prepletenými záhadami. Pomaly zisťujú, že ich spája viac, ako si to vedia vôbec predstaviť.

Lisa Jewellová v pokračovaní bestsellera Rodina v podkroví potvrdzuje, že je talentovaná autorka. Napísala ďalší strhujúci román o tom, čo všetko sme ochotní a schopní urobiť pre tých, ktorých milujeme – a aj preto, aby sme odhalili pravdu.

Recenzie a kritiky

Originálny názov: The Family Remains Rok vydania: 2023 ISBN: 9788022214513 Rozmer: 140×210 mm Počet strán: 368 Väzba: pevná s prebalom Jazyk: slovenčinaŠtýl: napínavý, mysteriózny

Zaradené v kategóriách