Najrýchlejšie vianočné darčeky + SÚŤAŽ!

Balíček čajov: Vďaka

Tatranský dúšok, Tri Studničky, Ovocný čajíček Liptov


🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
14,70€
Zľava 5%
13,97€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Dôvodov či podnetov na poďakovanie môže byť nespočetne veľa. Čo však vždy môžeme urobiť s istotou, je poďakovať sa kvalitne.
Kombináciou miešaných sypaných bylinkových čajíkov, ktoré patria medzi skvosty v našej ponuke sa poďakujete chutne, kvalitne a iste aj netradične. Balíčkom s názvom „Vďaka“ poďakujete mnohonásobne, každou jednou šálkou čaju, ktorú si obdarovaný pripraví.

Obsah:
čaj Tatranský dúšok, 30g: čaj príjemnej chuti v zaujímavej zmesi byliniek, ktorý sa odporúča piť pri virózach, zápaloch dýchacích ciest a pre celkové povzbudenie organizmu.
čaj Tri Studničky, 30g: tento vynikajúci čaj skvelej chuti s protizápalovými účinkami odporúčame na podporu imunitného systému a trávenia, regeneráciu, čistenie organizmu, pri chrípke a neurózach.
čaj Ovocný čajíček Liptov, 30g: vďaka vitamínom, antioxidantom a stopovým prvkom, ktoré obsahuje, skvele podporuje imunitný systém a trávenie, a má výrazné regeneračné účinky.

Všetky použité liečivé rastliny sú v BIO kvalite vypestované pod Kriváňom vo Vysokých Tatrách.

Využitie: afty, bolesť hlavy, darčekové balenie, dýchacie cesty, chuť do jedla, kašeľ, močové cesty, potenie, priedušky, protizápalové účinky, spánok, trávenie, únava, zlepšenie nálady, žalúdok

Rozmer: 260×192 mm Váha: 110g Balenie: krabička

Zaradené v kategóriách