📚 Aktuálne knižné zľavy

Kniha Tak vchádza svetlo - Louise Penny

Tak vchádza svetlo

Detektívny román inšpirovaný piesňami Leonarda Cohena a kanadskou históriou je slovenskou premiérou päťnásobnej držiteľky...

Louise PennyPremedia (2014)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
13,95€
Zľava 7%
12,97€

Detektívny román inšpirovaný piesňami Leonarda Cohena a kanadskou históriou je slovenskou premiérou päťnásobnej držiteľky prestížneho ocenenia Agatha Award. V knihe, ktorá je vyvrcholením príbehov hlavného inšpektora Armanda Gamachea, sa Louise Penny nechala inšpirovať jednou z najbizarnejších kanadských rodín, ako aj napätím medzi Québecom a zvyškom krajiny. Paralelným príbehom vyšetrovania záhadnej vraždy je situácia s rozpadajúcim sa tímom hlavného inšpektora, ktorý sa po nevydarenom policajnom zákroku ocitá v troskách. Dá sa zachrániť akýkoľvek vzťah, keď sa zdá, že nikto okrem vás už o to nestojí?
Za úspechom detektívnej série o inšpektorovi Gamacheovi je hneď niekoľko faktorov. Rýchle sa ukázal omyl vydavateľov, že nikoho nebude zaujímať kanadský vidiek či detektív s usporiadaným životom. Príbehy sú vystavané na silných postavách, veľmi dôležitá je atmosféra. Napriek tomu, že sa odvíjajú od vrážd, v jej románoch chýba samoúčelné násilie. Vychádzajúc z klasických príbehov Agathy Christie sa aj prípady inšpektora Gamachea zameriavajú na hádanky, ktorých rozuzlenie príde vždy až na konci.

Recenzie

„Najnovší román Louise Penny vychádza v ústrety aj čitateľovi, ktorý ju doteraz nepoznal. Nestratí sa vo vidieckom prostredí a pravdepodobne nájde novú obľúbenú autorku. Je až taká dobrá.”

USA Today

Originálny názov: How the Light Gets In Jazyk: slovenský Rok vydania: 2014 Rozmer: 160×235 mm ISBN: 9788081590726 Počet strán: 360 Väzba: pevná s prebalom

Zaradené v kategóriách