💡Aktualita! Bezpečne a expresne kuriérom od 2,97€ 🚚

Kniha Láska je chyba v programe - Maxim E. Matkin

Láska je chyba v programe

Prvý román Maxima E. Matkina Polnočný denník (Slovart, 2002) sa stal kultovým ešte pred vydaním. Okrem záverečnej kapitoly...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
9,95€
Zľava 7%
9,25€

Prvý román Maxima E. Matkina Polnočný denník (Slovart, 2002) sa stal kultovým ešte pred vydaním. Okrem záverečnej kapitoly vyšiel na pokračovanie na www.inzine.sk a stal sa predmetom vášnivých diskusií. Prvé kapitoly novej knihy Láska je chyba v programe minulé leto vychádzali v Pravde, ďalšie opäť na Inzine. Internetový magazín však zanikol, a tak si posledných deväť kapitol môžete prečítať až teraz.
Matkin opäť dokazuje, že je dobrý pozorovateľ so zmyslom pre čierny humor a pointu. V románe Láska je chyba v programe tridsiatnik Stajpen rieši zložitý citový prepletenec so svojou priateľkou Zoe, s priateľkou svojho brata Korbena Sony a s expriateľkou Kimi. Po pritom pomáha matke (ne)zostať s otcom a priateľovi Skalárovi (ne)zostať pri zdravom rozume, všetko podfarbené sarkastickými komentármi o živote, práci a láske. Štýl je ľahký, svieži a prudko čitateľný. Ženy sú krajšie a inteligentnejšie, muži citlivejší, rodičia trápnejší, sex búrlivejší a rozchody bolestnejšie ako v skutočnosti. Maxima E. Matkina Láska je chyba v programe je pravdivejšia ako život.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2004 Rozmer: 130×210 mm ISBN: 8071459259 Počet strán: 184 Väzba: pevná s prebalom

Zaradené v kategóriách