Najrýchlejšie vianočné darčeky + SÚŤAŽ!

Hovor ako hovorca

Druhé vydanie úspešnej knihy Vám, čitateľom, prináša desiatky nových druhov originálnych cvičení zameraných na zlepšenie...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
🎄 Do Vianoc: ÁNO
17,00€
Zľava 10%
15,30€

📚Prečítaná za 11,05€ (Zľava 35%) Zobraziť v bazári kníh

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Druhé vydanie úspešnej knihy Hovor ako hovorca Vám, čitateľom, prináša desiatky nových druhov originálnych cvičení zameraných na zlepšenie ústneho prejavu. Pravidelným tréningom si rýchlo rozšírite svoju aktívnu slovnú zásobu v rodnom jazyku a zdokonalíte si svoje vyjadrovacie a artikulačné schopnosti. Naučíte sa rýchlejšie vymýšľať konverzačné témy v každodenných debatách alebo lepšie obhajovať svoj názor pri sporných diskusiách.
Pomocou ľahko zapamätateľných a ľahko aplikovateľných rétorických rád zistíte:
ako pôsobiť obratnejšie v spoločnosti,
ako získavať pozornosť opačného pohlavia
ako efektívnejšie presvedčovať druhých
a mnoho iného.

Praktická časť knihy Hovor ako hovorca je rozdelená do 200 lekcií, každá z nich ponúka 30 minút intenzívneho rečníckeho tréningu vždy pomocou 6-7 zaujímavých cvičení.
Pre svoje praktické zameranie býva kniha odporúčaná ako doplnková literatúra na seminároch rétoriky alebo využívaná v medicíne ako terapeutická pomôcka pri odstraňovaní rečových porúch (či už vrodených alebo získaných následkom mozgových príhod a iných ochorení). Hlavné uplatnenie však nájde u každého človeka, ktorý občas cíti, že jeho ústny prejav nie je tak kvalitný,ako by si prial, jeho reč nie je tak plynulá a zrozumiteľná,ako by mohla byť alebo jeho vyjadrenia nebývajú vždy dostatočne výstižné a všetkým jasné.

Recenzie a kritiky

Originálny názov: Mluvte jako mluvčí Rok vydania: 2014 ISBN: 9788026057673 Rozmer: 148×210 mm Počet strán: 220 Väzba: brožovaná Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách