📚 Horúce knižné zľavy

Hovor ako hovorca

Druhé vydanie úspešnej knihy Vám, čitateľom, prináša desiatky nových druhov originálnych cvičení zameraných na zlepšenie...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
17,00€
Zľava 7%
15,81€

Druhé vydanie úspešnej knihy Vám, čitateľom, prináša desiatky nových druhov originálnych cvičení zameraných na zlepšenie ústneho prejavu. Pravidelným tréningom si rýchlo rozšírite svoju aktívnu slovnú zásobu v rodnom jazyku a zdokonalíte si svoje vyjadrovacie a artikulačné schopnosti. Naučíte sa rýchlejšie vymýšľať konverzačné témy v každodenných debatách alebo lepšie obhajovať svoj názor pri sporných diskusiách.
Pomocou ľahko zapamätateľných a ľahko aplikovateľných rétorických rád zistíte:
ako pôsobiť obratnejšie v spoločnosti,
ako získavať pozornosť opačného pohlavia
ako efektívnejšie presvedčovať druhých
a mnoho iného.

Praktická časť knihy je rozdelená do 200 lekcií, každá z nich ponúka 30 minút intenzívneho rečníckeho tréningu vždy pomocou 6-7 zaujímavých cvičení.
Pre svoje praktické zameranie býva kniha odporúčaná ako doplnková literatúra na seminároch rétoriky alebo využívaná v medicíne ako terapeutická pomôcka pri odstraňovaní rečových porúch (či už vrodených alebo získaných následkom mozgových príhod a iných ochorení). Hlavné uplatnenie však nájde u každého človeka, ktorý občas cíti, že jeho ústny prejav nie je tak kvalitný,ako by si prial, jeho reč nie je tak plynulá a zrozumiteľná,ako by mohla byť alebo jeho vyjadrenia nebývajú vždy dostatočne výstižné a všetkým jasné.

Originálny názov: Mluvte jako mluvčí Jazyk: slovenský Rok vydania: 2014 Rozmer: 148×210 mm ISBN: 9788026057673 Počet strán: 220 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách