Najrýchlejšie vianočné darčeky + SÚŤAŽ!

Dragonwatch 2: Hnev kráľa drakov

Voľné pokračovanie série Fablehaven

Brandon MullFortuna Libri (2022) • Séria Dragonwatch (SK) • Edícia Fortuna Litera • 2. diel

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
17,90€
Zľava 31%
12,30€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Voľné pokračovanie série Fablehaven


Po ponižujúcej prehre v boji o magické žezlo v Celebrantovi, kráľovi drakov, vrie zúrivosť. Chystá sa zničiť svojich nepriateľov a prebrať vládu nad celou rezerváciou. Dve zo siedmich dračích svätýň už padli. Bude ich Wyrmroost nasledovať? Celebrant, vyzbrojený tajnými informáciami od nového spojenca, hľadá mocný tajokameň, ktorý by mu zaručil víťazstvo vo vojne proti ľuďom. Kendra a Seth sa musia pokúsiť prekaziť jeho plány a získať dôležitý artefakt skôr ako draky, ale v ceste im stojí prekliaty hrad aj zradné tvory.

Majú mladí správcovia dostatočnú podporu bytostí vo Wyrmrooste, aby potlačili povstanie a ochránili svet pred dračou nadvládou? Jedno je isté – draky sú smrtonosní nepriatelia a jeden chybný krok by mohol zaviniť rýchlu porážku. Kendra, Seth a ich verní druhovia budú musieť veľa obetovať, aby prežili hnev dračieho kráľa.

Recenzie a kritiky

Originálny názov: Dragonwatch 2 - Wrath of the Dragon King Rok vydania: 2022 ISBN: 9788057302407 Rozmer: 130×194 mm Počet strán: 432 Väzba: brožovaná Jazyk: slovenčinaŠtýl: dobrodružný

Zaradené v kategóriách