Jún, nové knižné zľavy až do 80%!

Veci, ktoré v nás ostanú navždy

Nechystá sa zaľúbiť do dobrého dievčaťa.

Lucy ScoreAURORA (2022) • Séria Knockemout (SK) • 1. diel

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
22,90€
Zľava 28%
16,50€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Bradatý zlý chlapec Knox si rád užíva život presne tak ako svoju kávu: osamote. Teda ak nerátate jeho baseta Waylona. Knox neznáša drámu a nepoľaví, ani keď sa k nemu dostaví v podobe zúfalej nevesty, ktorá ušla spred oltára.

Naomi práve utiekla z vlastnej svadby, no zároveň sa ponáhľala na pomoc svojej odcudzenej dvojičke. V Knockemoute vo Virgínii, na prvý pohľad drsnom mestečku, sa spory riešia po starom... päsťami a pivom. Zvyčajne v tomto poradí.
Škoda, že Naomino dvojča sa vôbec nezmenilo. Po tom, čo jej Tina ukradne auto a peniaze, nechá jej nečakaný darček: neter, o ktorej Naomi ani len netušila. Naomi sa tak ocitne v neznámom meste bez auta, práce, plánu a domova, s jedenásťročným dieťaťom, o ktoré sa musí postarať.

Knox má svoje dôvody, prečo si zvyčajne nezačína s komplikovanými a náročnými ženami, zvlášť ak sú to romantičky. Naomin život mu však vybuchol priamo pred očami, a tak sa rozhodne pomôcť jej postaviť sa na nohy, a keď sa tak stane, má v úmysle vrátiť sa k svojmu pokojnému osamelému životu. Teda taký bol pôvodný plán, až kým sa problémy nezmenili na niečo skutočne nebezpečné.

Recenzie a kritiky

Originálny názov: Things We Never Got Over Rok vydania: 2022 ISBN: 9788082500595 Rozmer: 140×215 mm Počet strán: 512 Väzba: pevná Štýl: romantický, humornýJazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách