Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Láska a neláska - Tina Turnerová

Láska a neláska

alebo príslovia, porekadlá, básne a úryvky z pár rokov života


🍌 Odosielame o 5 dní.
8,00€
Zľava 7%
7,44€

Knižka je autorkiným prvým veľkým umeleckým dielom. Obsahuje básne, porekadlá, situačné postrehy, ilustrácie a fotografie, ktoré sú výlučne jej tvorbou.

Autorka Tina Turnerová v knihe popisuje realistické, občas úsmevné postrehy zo súčasného života na zemi. Väčšina tvorby sa zrodila v magickom meste Banská Štiavnica. Dnešný svet nám ponúka mnoho podnetov a ponaučení, ktoré keď sa zhromaždia do celku, pomôžu možno aj vám ako si poradiť v podobnej situácii, ktorú Tina prežila na vlastnej koži.

Žáner je jedinečný a špecifický, na trhu sa nachádza v limitovanom počte kusov. Knižka "Láska a Neláska" je vhodná nielen formátom do dámskej kabelky, ale aj ako darček pre priateľov, mužov aj ženy, starých aj mladých.

Ponorením sa do knihy nájdete cestu ako uniknúť z každodenného stereotypu a stresu. Myšlienky ponúkajú priestor pre chápanie veľmi hĺbavé a pravdivé, ale aj z nadhľadu a s humorom si budete vedieť vziať to svoje pre seba. V myšlienkach ponúka Tina svoje "srdce na dlani". Podklady do knihy vznikali v priebehu posledných 12 rokov života autorky, za ten čas sa formovali, vytvárali a dostávali súčasnú podobu aj formu. Veríme že vám prinesú mnoho pozitívnej energie, podnetov na zamyslenie sa a v konečnom dôsledku aj duševné obohatenie.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2013 Rozmer: 105×148 mm ISBN: 9788097129385 Počet strán: 42 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách