Nová knižná akcia so zľavou až do 80%

Nervy

Raina TelgemeierSlovart (2022) • Séria Úsmev • 3. diel

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
12,95€
Zľava 21%
10,23€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Raina Telgemeier, autorka populárnych komiksov Úsmev a Sestry, vyrozprávala ďalší nezvyčajne silný, ale aj vtipný osobný príbeh o strastiach a slastiach dospievania, o boji s rôznymi úzkosťami a fóbiami... a o tom, čo vás čaká, keď vám neostane nič iné, len pozbierať odvahu a čeliť tomu najväčšiemu nepriateľovi – vlastnému strachu.
Raina sa jednej noci zobudí na zvláštny pocit v žalúdku. Jej mame je však tiež zle, a tak si povedia, že o nič nejde, asi len nejaká viróza. Raina teda ide na druhý deň normálne do školy, kde – ako každý deň – čelí večným problémom: kamoškám, čo nie sú tak celkom kamoškami, spolužiakom, ktorí sa pretekajú v nechutnostiach, plus zdá sa, že niektoré dievčatá vstúpili do tajného klubu, do ktorého ju zabudli pozvať. Rainu navyše stále neprestáva bolieť brucho – akoby sa ozvalo vždy, keď chytí nervy zo známok, keď zápasí s trémou či sa jej zmocnia obavy, že stratí najlepšiu priateľku. Že by len náhoda?

Recenzie a kritiky

Originálny názov: GUTS (Smile 3) Rok vydania: 2022 Odporúčaný vek: 10+ ISBN: 9788055653976 Rozmer: 140×203 mm Počet strán: 218 Väzba: brožovaná Jazyk: slovenčinaŠtýl: humorný

Zaradené v kategóriách