📚 Aktuálne knižné zľavy

Kniha Pod morskou hladinou - Georgie Adams

Pod morskou hladinou

Poskladaj si svoj vlastný čarovný náramok! V Karizme, kráľovstve plnom zázrakov, sa stratilo trinásť vzácnych príveskov....

Georgie AdamsSlovart (2013)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
6,95€
Zľava 7%
6,46€

Poskladaj si svoj vlastný čarovný náramok! V Karizme, kráľovstve plnom zázrakov, sa stratilo trinásť vzácnych príveskov. Čarohľadačka Sisa má však svoje heslo: TO, ČO HĽADÁM, NÁJDEM!

Sisa a jej kamarátky pri hľadaní čarovného prívesku zavítajú pod morskú hladinu. Stretnú tu morské víly, za svitu mesiaca plávajú ponad prekrásne koraly, obdivujú morskú flóru aj faunu. Chaluhový les však rozhodne krásny nie je. Naopak, naháňa strach. Sisa sa v ňom navyše ocitne celkom sama. Toto však nie je jediná ošemetná situácia. Čaká na ňu aj stretnutie s velikánskou chobotnicou. Čo myslíte, ako sa to skončí? Podarí sa čarohľadačke nájsť desiaty čarovný prívesok?

Tajomný svet Karizmy a ďalší prívesok - delfína v knihe Pod morskou hladinou čaká len na teba. V každej ďalšej časti Čarohľadačiek nájdeš nový prívesok a môžeš si ho pripnúť na náramok.

Originálny názov: Charmseekers: Moonlight and Mermaids Jazyk: slovenský Rok vydania: 2013 Rozmer: 125×200 mm ISBN: 9788055607047 Počet strán: 80 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách