🛍️ Najlacnejšie knihy so zľavou až 92 %

Kauza milosť

Novinár skúma dôkazy o premene života

Lee StrobelPorta Libri (2022) • Edícia Kauza

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
13,50€
Zľava 10%
12,15€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Tak, ako má kresťanstvo jedinečné postavenie medzi svetovými náboženstvami, rovnako jedinečná je aj milosť, ktorú ponúka Kristus. Niekedy ju lepšie ako cez definíciu zahliadneme v osobnom príbehu. Koniec koncov, samotná Biblia je jedným veľkým rozprávaním o milosti.

Existuje nejaká hranica, za ktorú nesiaha Božia milosť?
Milosť je viac než len odpustenie hriechov – dáva nám zažiť, že sme Bohom prijatí a adoptovaní, obnovuje nádej tam, kde už žiadna nezostala, zasahuje aj do tých najpríšernejších okolností a dáva nám silu odpustiť ľuďom, ktorí nám zasadili tie najhlbšie rany – dokonca aj samým sebe.

V Kauze milosť Lee Strobel ponúka prijateľné vysvetlenie teológie Božej milosti – môžeme ju vidieť v neuveriteľných, dramatických príbehoch ľudí, ktorým zmenila život.

Na stránkach tejto knihy stretnete rasistov, závislých ľudí a dokonca vrahov, ktorí našli novú nádej a nový zmysel. Stretnete kedysi zatrpknutých ľudí, ktorým Boh dal silu odpustiť tým, ktorí im ublížili, a prečítate si aj rovnako úžasné príbehy ľudí, ktorí boli pohltení vinou, no vďaka Božej milosti našli silu odpustiť samým sebe.

Originálny názov: The Case for Grace: A Journalist Explores the Evidence of Transformed Lives Rok vydania: 2022 Odporúčaný vek: 15+ ISBN: 9788081562549 Rozmer: 150×210 mm Počet strán: 220 Väzba: pevná Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách