Nové knižné zľavy

Navzájom lepší


🍌 Odosielame o 4 dni.
21,00€
Zľava 10%
18,90€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Navzájom lepší v profesii, živote, vzťahoch. Stať sa vzájomne lepšími verziami seba samých.
Prinášame pohľad na psychohygienu ako na súčasť duševného zdravia. So zámerom hľadania príčin v sebe samom, rozpoznávaním podstaty života. Ponúkame ucelené nazeranie na cestu, na ktorej môžeme odhaľovať naše naučené reakcie, odkrývať podstatu zmyslu života a zároveň nachádzať nástroje vedúce k zmene. Naším zámerom je nazrieť na rovnováhu v živote a prebratie zodpovednosti za svoje vlastné prežívania a rozhodnutia. Popisujeme putovanie seba samého na ceste za zmenou, s dôrazom na sebare?exiu.
Nájdete tu prelínajúce sa pravdivé príbehy poskytovateľov a inšpirátorov, ktorí zanechali stopu a skúsenosti vlastnou sebare?exiou. Zároveň chceme odovzdať skúsenosti, ako si udržať profesijnú a osobnostnú vášeň k službe, k pomáhajúcim profesiám. Odhaľujeme vlastné cesty viacerých z nás, z rôznych oblastí pôsobenia a z rôzneho smerovania. No cieľ je rovnaký. Žiť život v radosti a naplnení. Jednoducho, tu a teraz.
Vďaka Prvému podpornému projektu pre pomáhajúce profesie 5P sú súčasťou knihy aj konkrétne nástroje, ktoré vznikli priamo z potrieb účastníkov. Teoretické a praktické spracovanie témy je tiež doplnené sebakoučovacími kartami, ktoré sa môžu stať jedným z nástrojov na ceste sebapoznávania.
Pozývame vás na púť vlastného ja. Doprajte sami sebe príležitosť niečo v nej uvidieť a nájsť. Každý v nej v konečnom dôsledku uvidí aj tak niečo iné a len to, čo vidí on sám.

Rok vydania: 2021 ISBN: 9788097118938 Rozmer: 165×235 mm Počet strán: 195 Väzba: brožovaná Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách