🎄 Najrýchlejšie vianočné darčeky + SÚŤAŽ 🎄

Putovanie rýchlosťou lásky


🍌 Odosielame o 6 dní.
9,90€
Zľava 10%
8,91€


Putovať rýchlosťou lásky znamená byť oslobodený od strachu, ktorý ničí túto planétu a oberá nás o radostnú cestu životom.

Ako zmeniť vzory strachu na vzory lásky - o tom je táto kniha.

Keď použijeme podobenstvo z cestovania lietadlom, je to praktická príručka, ako vystúpiť zo života plného obáv a vydať sa na putovanie v smere lásky a živého prúdu.

 V tejto knižke sa s vami autorka podelí o to, ako môžete hneď teraz povýšiť svoju životnú cestu od navrhnutia trasy až po dosiahnutie cieľa a všetko, čo sa nachádza medzi tým. Sústredí sa na vašu batožinu a na negatívne zážitky a spomienky z minulosti a ukáže vám, ako môžete pozornejšie rozlíšiť, akú batožinu si so sebou vziať do budúcnosti. Preberie s vami spôsoby, ako dostať vaše telo a myseľ na cestu srdca, aby ste sa počas putovania cítili dobre.

Píše o tom, ako sa pripraviť na cestu, zvládať neistotu, zoznámiť sa s pilotom zodpovedným za naše napredovanie a ako sa skontaktovať s kontrolnou vežou Vesmíru, bezpečne sa navigovať cez chaos života a ostať v správnom kurze k vašim vytúženým cieľom.

Venuje sa tiež tomu, ako zvládnuť nečakané turbulencie, vyrovnať sa s príležitostnými odchýlkami od trasy, vyjsť s náročnými spolucestujúcimi, poradiť si s nečakanými technickými problémami, ale aj odolať pokusom uniesť pokoj vašej mysle a počas životnej púte cestovať mierumilovnou oblohou lásky.Kniha Putovanie rýchlosťou lásky je prvou knihou Sonii Choquette v slovenčine.


Rok vydania: 2012 ISBN: 9788085662733 Rozmer: 150×225 mm Počet strán: 256 Väzba: brožovaná Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách