🛍️ Najlacnejšie knihy so zľavou až 92 %

Kto získa vikomta? (e-kniha)

PDF EPUB MOBI Kristi Ann Hunteri527.net (2021) • Séria Srdcia na pláni • 1. diel

🌴 Okamžite na stiahnutie
11,19€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Pre Hudsona, nového vikomta Stildona, znamenala plavba z rodnej Indie do Anglicka poriadne vyčerpávajúce a náročné obdobie. Keď sa vzápätí dozvie, že osud dostihového impéria, ktoré zdedil, závisí od dobrej vôle iného chovateľa koní, začne sa cítiť ešte bezradnejšie.

Pre slečnu Biancu Snowleyovú je stajňa na susednom panstve útočiskom už niekoľko rokov. Keď sa tam jedného dňa objaví akýsi cudzinec a zdá sa, že sa pokúša ukradnúť kone, bez váhania sa ich pustí brániť. Neskôr však zisťuje, že tento prišelec je novým majiteľom panstva i stajní, a veľmi rýchlo podľahne šarmu tohto výnimočného mladého muža.

Keď jej Hudson čoskoro nato navrhne, aby si vzájomne pomohli nájsť vhodných partnerov na manželstvo, Bianca sa musí vzdať akýchkoľvek myšlienok na romantický vzťah s lordom Stildonom. Priateľstvo medzi Biancou a Hudsonom však postupne prerastá v niečo silnejšie a obaja sa musia zamyslieť nad tým, čo v živote naozaj chcú. Zabránia im spoločenské očakávania a tlak zodpovednosti naplniť svoje vlastné túžby?

Originálny názov: Vying for the Viscount Rok vydania: 2021 Počet strán: 352 Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách