📚 Horúce knižné zľavy

Životná múdrosť

Viac ako tisícročná starodávna múdrosť pre pokojnejší a šťastnejší život Múdrosť býva plná protikladov. Jedným dychom...


🍎 Vypredané
6,99€
Zľava 7%
6,50€

Viac ako tisícročná starodávna múdrosť pre pokojnejší a šťastnejší život


Múdrosť býva plná protikladov. Jedným dychom hovoríme „viac rúk viac spraví“ a potom „priveľa kuchárok jedlo presolí“. Tvrdíme, že „stará láska nehrdzavie“, a na druhej strane zase „zíde z očí, zíde z mysle“. Múdri ľudia sa však naučia vyrovnať s protikladmi. Vedia, kedy konať a kedy čakať, kedy dať a kedy vziať, kedy ostať a kedy odísť. Vedia, že tajomstvom naplneného života je jeho vyváženosť a harmónia.

Kniha Životná múdrosť má veľkú silu. Ponúka tisícročnú nadčasovú múdrosť, predestilovanú do najdôležitejších princípov a potom majstrovsky aplikovanú na súčasný spôsob života. Zložité veci sa pritom stávajú jednoduchými. Nepokoj je nahradený pokojom. Zmätok sa vyjasní. Získate hlbší pohľad a tým sa zlepší váš život a poskytne vám kľúč k väčšiemu šťastiu, úspechu a naplneniu, ktoré hľadáte. V modernom svete sú chvíle jasnosti a porozumenia zriedkavé. V tejto knihe ich nájdete na každej strane.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2012 Rozmer: 145×207 mm ISBN: 9788081091841 Počet strán: 179 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách