💡Aktualita! Bezpečne a expresne kuriérom od 2,97€ 🚚

Kniha Jednoducho značka - Allen P. Adamson

Jednoducho značka

Je to jednoducho značka. Presne to by si mali povedať vaši zákazníci či klienti spoločnosti, ktorej budovať značku pomáhate....


🍎 Vypredané
9,99€

Je to jednoducho značka. Presne to by si mali povedať vaši zákazníci či klienti spoločnosti, ktorej budovať značku pomáhate. V dnešnom svete biznisu, v ktorom vládne tvrdý konkurenčný boj a zložité marketingové stratégie, je však presadenie značky na preplnenom trhu oveľa náročnejšie ako kedykoľvek predtým. Je teda možné vytvoriť aj v dnešných podmienkach značku so silnou identitou?


Autor, uznávaný špecialista na branding, v tejto knihe ponúka jednoduché riešenie: postaviť značku na dobrom nápade, ktorý prešiel testovaním. Uistiť sa, že dizajn a posolstvo značky zodpovedá jej pravému významu a vyhnúť sa nepotrebným a komplikovaným stratégiám. Čerpá pritom z mnohoročných skúseností z práce s najvýznamnejšími svetovými značkami - od GE po IBM. Ponúka aj pohľad do zákulisia na prácu s tradičnými značkami ako je Maxwell House, ale aj s nováčikmi ako JetBlue či iPod. Vysvetľuje, čo robia správne a čo nesprávne.


Jazyk: slovenský Rok vydania: 2011 Rozmer: 155×225 mm ISBN: 9788081091759 Počet strán: 240 Väzba: pevná s prebalom

Zaradené v kategóriách