Najrýchlejšie vianočné darčeky + SÚŤAŽ!

Smäd

Jozef KarikaIkar (2021)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
13,90€
Zľava 25%
10,40€

📚Prečítaná za 11,12€ (Zľava 20%) Zobraziť v bazári kníh

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Okrem knižného príbehu si pre vás autor pripravil aj menšie prekvapenie, ktoré nájdete práve v tejto knihe. Nejedná sa o tlačovú chybu, ale zámer autora začínajúci na strane 199. Všetko do seba zapadá, ak máte aj titul Hlad;)


Kniha je súčasťou knižnej kolekcie Hlad/Smäd, ktorú nájdete na tomto odkaze .

Dvojitá porcia temnej imaginácie Jozefa Kariku vychádza ako dvojkniha Hlad/Smäd. Každá z kníh ponúka samostatný zážitok, no pri čítaní oboch nadobúda príbeh nové významové vrstvy.

Neprirodzene vysoký muž s kufrom, v ktorom sa ukrývajú tie najhoršie nočné mory, brutálny vrah v žltej vetrovke, strašidelná maska zo starej vrecoviny... Mrazivé rozprávanie zachytáva storočie prízračnej histórie vrchu Čebrať a blízkeho Ružomberka. Autor ho podáva cez majstrovsky vyskladanú mozaiku príbehov, ktoré sa preplietajú v priestore aj v čase.

„Táto dvojkniha vznikla inak než moje predchádzajúce romány. Chcel som zostaviť zbierku svojich starších aj nových mysterióznych noviel. Pri práci som si všimol, že vytvárajú súvislé rozprávanie. Podvedomie mi ho dávkovalo dvadsať rokov. Tento objav ma prekvapil, s údivom som odkryl najdesivejší príbeh, s akým som sa doteraz stretol.“


Recenzie a kritiky

Rok vydania: 2021 ISBN: 9788055180830 Rozmer: 135×200 mm Počet strán: 216 Väzba: pevná s prebalom Jazyk: slovenčinaŠtýl: mysteriózny

Zaradené v kategóriách