❄️Veľké knižné upratovanie!

Nicola Yoon

Našli sme 20 titulov

Blackout

Blackout (e-kniha)

V horkém letním New Yorku vypadne proud. Jiskry lásky a přátelství ale žádná temnota nezastaví. Šest okouzlujících, vtipných a dojemných příběhů od bestsellerových autorek. Zobraziť viac

🌴 Okamžite na stiahnutie
8,00€

Môj prvý tanec

Môj prvý tanec (e-kniha)

Evie už neverí v lásku – veď každá sa končí katastrofou. Presvedčili ju o tom aj jej rodičia. O to viac ju šokuje, keď sa jej pred očami premietne koniec každého vzťahu – stačí, aby sa pred ňou zamilovaní pobozkali. Evie sa snaží Zobraziť viac

🌴 Okamžite na stiahnutie
7,50€

Slunce je také hvězda

Slunce je také hvězda (e-kniha)

Natasha je dívka, která věří ve vědu a fakta. Rozhodně ne na osud! Nebo na sny, které se nikdy nesplní. A už vůbec není ten typ holky, která se na rušné ulici v New Yorku potká s klukem a hned se do něj bláznivě zamiluje. Zobraziť viac

🌴 Okamžite na stiahnutie
8,02€

Blackout (český jazyk)

Šest bestsellerových a uznávaných autorek vdechuje pulzující lásku do sbírky kouzelných, vtipných a emocemi naplněných příběhů, které září jasným světlem skrz tmu... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
15,89€
14,78€

Everything, Everything

Nicola Yoon, Corgi Books (2017)
Corgi Childrens: You’ve seen the amazing trailer for Everything, Everything starring Amandla Stenberg and Nick Robinson . ....

Risk everything . . . for love. Madeline Whittier is allergic to the world; stepping outside the sterile sanctuary of her home could kill her. But then Olly moves in next door... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
9,95€
9,25€

Instructions for Dancing

Instructions for Dancing (e-kniha)

#1 New York Times bestselling author of Everything, Everything and The Sun is Also a Star Nicola Yoon is back with a new and utterly unique romance... Zobraziť viac

🌴 Okamžite na stiahnutie
6,99€

Slunce je také hvězda

Může za to náhoda, nebo osud? Román plný lásky a naděje od oceňované autorky. Natasha je dívka, která věří ve vědu a fakta.... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
12,99€
12,08€

The Sun is Also a Star

Nicola Yoon, Corgi Books (2016)
Corgi Childrens: The dazzling new novel from Nicola Yoon, the New York Times bestselling author of Everything,...

The dazzling new novel from Nicola Yoon, the New York Times bestselling author of Everything, Everything Natasha: I’m a girl who believes in science and facts. Not fate. Not destiny. Or dreams that will never come true... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
10,95€
10,18€

Môj prvý tanec

Evie lásku navždy zatratila. Prečo teda vidí minulosť aj budúcnosť šťastných dvojíc okolo seba? Evie už neverí v lásku a zbavuje sa všetkých obľúbených kníh. Načo by ich čítala? Veď každá láska sa končí katastrofou – presvedčili ju o tom aj... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
12,49€
11,62€

The Sun is also a Star

The internationally bestselling love story from Nicola Yoon, author of Everything, Everything. Now a major film starring Yara Shahidi... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
11,50€
10,70€

Everything, Everything

Nicola Yoon, Corgi Books (2015)
Vydavatel: Corgi Childrens Počet strán: 320 Rozmery: 12.9 x 2 x 19.8 cm ISBN: 9780552574235 Formát: mäkká väzba - brožovaná (Pap

Madeline Whittier is allergic to the outside world. So allergic, in fact, that she has never left the house in all of her seventeen years. But when Olly moves in next door, and wants to talk to Maddie, ... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
10,95€
10,18€

Všechno, úplně všechno

Všechno, úplně všechno

Nicola Yoon, Jota (2015)
Tato originální prvotina vypráví o dívce, která je doslova a do písmene alergická na celý svět. Je zavřená doma, nikam nesmí...

Tato originální prvotina vypráví o dívce, která je doslova a do písmene alergická na celý svět. Je zavřená doma, nikam nesmí a skoro nikdo nesmí k ní. Když se ale do sousedního domu přistěhuje nová rodina a s ní i kluk jménem Olly, začíná se odvíjet... Zobraziť viac

🍎 Vypredané
13,56€

Everything, Everything

Everything, Everything (e-kniha)

Nicola Yoon, Random House Childrens Books (2017)
Movie Tie-in Edition

Risk everything . . . for love. Madeline Whittier is allergic to the world; stepping outside the sterile sanctuary of her home could kill her. But then Olly moves in next door. And just like that, Maddy realizes there's more to life ... Zobraziť viac

🌴 Okamžite na stiahnutie
11,57€

Láska stojí za všetko

Nicola Yoon, Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá (2016)
Cítila som na sebe Ollyho pohľad, keď si myslel, že to nevidím, no aj ja som naňho potajomky vrhala zamilované pohľady......

Cítila som na sebe Ollyho pohľad, keď si myslel, že to nevidím, no aj ja som naňho potajomky vrhala zamilované pohľady... Roztriasla som sa a zavinula som sa do osušky. Olly si mylne vysvetlil moje chvenie, pristúpil bližšie a pridal... Zobraziť viac

🍎 Vypredané
10,90€
10,14€

The Sun is Also a Star

Nicola Yoon, Ember (2019)
Tie-In Edition

The #1 New York Times bestseller and National Book Award Finalist from the author of Everything, Everything is now a major motion picture starring Yara Shahidi and Charles Melton... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
10,95€
10,18€

Sun is also a Star

Sun is also a Star (e-kniha)

*Now a major film starring Yara Shahidi and Charles Melton* The New York Times bestselling love story from Nicola Yoon, author of Everything, Everything.Natasha: I m a girl who believes in science and facts. Not fate. Not destiny. Or dreams that will... Zobraziť viac

🌴 Okamžite na stiahnutie
6,99€

Blackout

Blackout (e-kniha)

The irresistible blockbuster YA romance of summer 2021 by six of the biggest voices in YA, as featured on ITV News.Soon to be a major film & TV franchise for Netflix and produced by Barack and Michelle Obama!Perfect for fans of Jenny Han, Netflix's... Zobraziť viac

🌴 Okamžite na stiahnutie
5,49€

Instructions for Dancing

Evie is disillusioned about love ever since her dad left her mum for another woman - she's even throwing out her beloved romance novel collection... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
10,50€
9,77€

Blackout

When a heatwave plunges New York City into darkness, sparks fly for thirteen teenagers caught up in the blackout. When the lights go out, people reveal hidden truths, love blossoms, friendship transforms and new possibilities take flight... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
10,50€
9,77€

Everything, Everything

Nicola Yoon, Ember (2017)

My disease is as rare as it is famous. Basically, I’m allergic to the world. I don’t leave my house, have not left my house in seventeen years. The only people I ever see are my mom and my nurse, Carla... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
10,50€
9,77€