🌸 Majáles knižných zliav 📚

Katie Marsh

Našli sme 7 titulov

Stejně je život krásný

Stejně je život krásný (e-kniha)

Katie Marsh, Mladá fronta (2019)
Je načase přestat přežívat... a začít doopravdy žít.

„Prožila jsem víc než polovinu svého života, než jsem vás dva potkala, a z celého srdce doufám, že mnoho dalších let mě ještě čeká. Doufám v to kvůli vám. Všechno, vždycky kvůli vám dvěma.“ Abi Cooperová by měla... Zobraziť viac

🌴 Okamžite na stiahnutie
11,11€

Stejně je život krásný

Katie Marsh, Mladá fronta (2019)
Je načase přestat přežívat... a začít doopravdy žít.

„Prožila jsem víc než polovinu svého života, než jsem vás dva potkala, a z celého srdce doufám, že mnoho dalších let mě ještě čeká. Doufám v to kvůli vám. Všechno, vždycky kvůli vám dvěma.“ Abi Cooperová by měla prožívat svůj „pohádkový konec“... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
13,99€
11,89€

Život bez tebe

Zoe se chystá k oltáři se svou životní láskou Jamiem. Ještě před obřadem dostává zprávu, že její matku Ginu právě zatkla... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
14,05€
11,94€

Moje všechno

Katie Marsh, Mladá fronta (2016)
V den, kdy se Hana chystá oznámit manželovi, že od něj odchází, ho najde v ložnici na podlaze, vyděšeného a neschopného se...

V den, kdy se Hana chystá oznámit manželovi, že od něj odchází, ho najde v ložnici na podlaze, vyděšeného a neschopného se pohnout. Dostal mrtvici. A jejich život se ve vteřině změní... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
13,60€
11,56€

Život bez tebe

Život bez tebe (e-kniha)

Zoe se chystá k oltáři se svou životní láskou Jamiem. Ještě před obřadem dostává zprávu, že její matku Ginu právě zatkla policie. Zoe stojí před nemožným rozhodnutím: má utéct z vlastní svatby a jít matce na pomoc?S matkou se... Zobraziť viac

🌴 Okamžite na stiahnutie
9,47€

My Everything

My Everything

Hannah's thirty-two-year-old husband has a stroke ... on the day she was going to leave him. A thought-provoking, emotive and page-turning debut novel perfect for fans of Jojo Moyes and Jodi... Zobraziť viac

🍌 Odosielame o 4 dni.
12,64€

The Rest of Me

Alex Fox knows there are lots of things she should be. She should be the perfect wife to her chronically ill husband Sam, and the perfect mother to their two daughters. She should be excelling in her high-stress job. And she should be completing ... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
10,95€
9,31€