🎂 Už len dnes je POŠTOVNÉ ZADARMO pri nákupe nad 15€ 🎉

Deborah Feldman

Našli sme 9 titulov

Neortodoxná

Neortodoxná (e-kniha)

Deborah Feldman, Aktuell (2021)
Ako som za cenu škandálu preťala vlastné chasidské korene

Osobná spoveď mladej židovky o jej úniku z náboženskej sekty Satmárska sekta, spoločenstvo odštiepené od chasidského judaizmu, ľudí zvonka láka svojím tajomnom. Deborah ... Zobraziť viac

🌴 Okamžite na stiahnutie
9,90€

Neortodoxná

Deborah Feldman, Aktuell (2021)
Ako som za cenu škandálu preťala vlastné chasidské korene

Osobná spoveď mladej židovky o jej úniku z náboženskej sekty. Deborah Feldmanová vo svojich memoároch odhaľuje, ako sa žije v osídlach náboženských tradícií, vo svete, ktorý si mlčanie a utrpenie cení viac než slobodu jednotlivca... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
14,90€
13,86€

Unorthodox

Unorthodox (e-kniha)

Deborah Feldman, Simon & Schuster (2012)
The Scandalous Rejection of My Hasidic Roots

Now a Netflix original series! Unorthodox is the bestselling memoir of a young Jewish woman's escape from a religious sect, in the tradition of Ayaan Hirsi Ali's Infidel and Carolyn Jessop's Escape, featuring a new epilogue by the author.As a mem... Zobraziť viac

🌴 Okamžite na stiahnutie
13,98€

Unorthodox (český jazyk)

Deborah Feldman, XYZ (2020)
Skandální odmítnutí mých chasidských kořenů

Deborah prožila celý svůj život ve fanatické náboženské sektě chasidských Židů. V sedmnácti letech jí bylo domluveno manželství a očekávalo se od ní, že se stane správnou židovskou manželkou. Deborah se rozhodne utéct... Zobraziť viac

🍌 Odosielame o 4 dni.
15,99€
14,87€

Unorthodox (český jazyk)

Unorthodox (český jazyk) (e-kniha)

Debora Feldman, XYZ (2020)
Skandální odmítnutí mých chasidských kořenů

Strhující životopis Deborah Feldman konečně v češtině! Deborah prožila celý svůj život ve fanatické náboženské sektě chasidských Židů v americkém Williamsburgu. V sedmnácti letech jí bylo domluveno manželství a očekávalo se... Zobraziť viac

🌴 Okamžite na stiahnutie
9,72€

Unorthodox

Unorthodox

Unorthodox is the bestselling memoir of a young Jewish woman's escape from a religious sect, in the tradition of Ayaan Hirsi Ali's Infidel and Carolyn Jessop's Escape, featuring a new epilogue by the author... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
16,08€

Unorthodox (nemecký jazyk)

Unorthodox (nemecký jazyk)

Spiegel-Bestseller »Unorthodox« ist Vorlage für die gleichnamige Netflix-Original-Serie von Anna Winger (»Deutschland 83«) und Alexa Karolinski unter der Regie von Maria Schrader. Shira Haas, Jeff Wilbusch und Amit Rahav besetzen die... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
11,72€

Unorthodox

Unorthodox

Unorthodox is the bestselling memoir of a young Jewish woman’s escape from a religious sect, in the tradition of Ayaan Hirsi Ali’s Infidel and Carolyn Jessop’s Escape, featuring a new epilogue by the author... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
12,90€

Unorthodox

Unorthodox

Deborah Feldman, Bravo Ltd (2012)
The Scandalous Rejection of My Hasidic Roots

The instant New York Times bestselling memoir of a young Jewish woman's escape from a religious sect, in the tradition of Ayaan Hirsi Ali's Infidel and Carolyn Jessop's Escape... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
25,32€