Jún, nové knižné zľavy až do 80%!

Knihy autora Deborah Feldman

Našli sme 14 titulov

Neortodoxná

Deborah Feldman, Aktuell (2021)
Ako som za cenu škandálu preťala vlastné chasidské korene

Osobná spoveď mladej židovky o jej úniku z náboženskej sekty. Deborah Feldmanová vo svojich memoároch odhaľuje, ako sa žije v osídlach náboženských tradícií, vo svete, ktorý si mlčanie a utrpenie cení viac než slobodu jednotlivca... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
14,90€
10,90€

Exodus - prečítaná (bazár kníh)

Deborah Feldman, XYZ (2022)
Moje cesta do Berlína

Pokračování úspěšného románu Unorthodox autorka původně sepsala už v roce 2014, nyní se však ke svému příběhu vrátila a výrazně jej rozšířila. Co se stalo poté, když v roce 2009 vzala život do svých rukou, odešla spolu se svým... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
18,99€
10,44€

Exodus

Deborah Feldman, XYZ (2022)
Moje cesta do Berlína

Pokračování úspěšného románu Unorthodox autorka původně sepsala už v roce 2014, nyní se však ke svému příběhu vrátila a výrazně jej rozšířila. Co se stalo poté, když v roce 2009 vzala život do svých rukou, odešla spolu se svým... Zobraziť viac

🍌 Odosielame o 5 dní.
18,99€
14,80€

Neortodoxná

Neortodoxná (e-kniha)

Deborah Feldman, Aktuell (2021)
Ako som za cenu škandálu preťala vlastné chasidské korene

Osobná spoveď mladej židovky o jej úniku z náboženskej sekty Satmárska sekta, spoločenstvo odštiepené od chasidského judaizmu, ľudí zvonka láka svojím tajomnom. Deborah ... Zobraziť viac

🌴 Okamžite na stiahnutie
9,90€

Exodus

Exodus (e-kniha)

Deborah Feldman, XYZ (2022)
Moje cesta do Berlína

Co se stalo poté, co Deborah Feldmanová opustila náboženskou sektu a vyrazila vstříc svému vlastnímu životu? Ve třiadvaceti letech sbalila svého malého syna, pár věcí a odešla daleko od útlaku a izolace své ortodoxní výchovy... Zobraziť viac

🌴 Okamžite na stiahnutie
16,13€

Neortodoxná - prečítaná (bazár kníh)

Deborah Feldman, Aktuell (2021)
Ako som za cenu škandálu preťala vlastné chasidské korene

Osobná spoveď mladej židovky o jej úniku z náboženskej sekty. Deborah Feldmanová vo svojich memoároch odhaľuje, ako sa žije v osídlach náboženských tradícií, vo svete, ktorý si mlčanie a utrpenie cení viac než slobodu jednotlivca... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
14,90€
9,69€

Unorthodox (český jazyk)

Deborah Feldman, XYZ (2020)
Skandální odmítnutí mých chasidských kořenů

Deborah prožila celý svůj život ve fanatické náboženské sektě chasidských Židů. V sedmnácti letech jí bylo domluveno manželství a očekávalo se od ní, že se stane správnou židovskou manželkou. Deborah se rozhodne utéct... Zobraziť viac

🍌 Odosielame o 5 dní.
15,99€
13,91€

Unorthodox (český jazyk)

Unorthodox (český jazyk) (e-kniha)

Deborah Feldman, XYZ (2020)
Skandální odmítnutí mých chasidských kořenů

Strhující životopis Deborah Feldman konečně v češtině! Deborah prožila celý svůj život ve fanatické náboženské sektě chasidských Židů v americkém Williamsburgu. V sedmnácti letech jí bylo domluveno manželství a očekávalo se... Zobraziť viac

🌴 Okamžite na stiahnutie
14,66€

Unorthodox (český jazyk) - prečítaná (bazár kníh)

Deborah Feldman, XYZ (2020)
Skandální odmítnutí mých chasidských kořenů

Deborah prožila celý svůj život ve fanatické náboženské sektě chasidských Židů. V sedmnácti letech jí bylo domluveno manželství a očekávalo se od ní, že se stane správnou židovskou manželkou. Deborah se rozhodne utéct... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
15,99€
8,79€

Unorthodox (český jazyk) - prečítaná (bazár kníh)

Deborah Feldman, XYZ (2020)
Skandální odmítnutí mých chasidských kořenů

Deborah prožila celý svůj život ve fanatické náboženské sektě chasidských Židů. V sedmnácti letech jí bylo domluveno manželství a očekávalo se od ní, že se stane správnou židovskou manželkou. Deborah se rozhodne utéct... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
15,99€
10,39€

Unorthodox

Unorthodox

Deborah Feldman, Bravo Ltd (2012)
The Scandalous Rejection of My Hasidic Roots

The instant New York Times bestselling memoir of a young Jewish woman's escape from a religious sect, in the tradition of Ayaan Hirsi Ali's Infidel and Carolyn Jessop's Escape... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako 30 dní
25,32€

Unorthodox

Unorthodox is the bestselling memoir of a young Jewish woman’s escape from a religious sect, in the tradition of Ayaan Hirsi Ali’s Infidel and Carolyn Jessop’s Escape, featuring a new epilogue by the author... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako 30 dní
12,90€
10,90€

Unorthodox

Unorthodox is the bestselling memoir of a young Jewish woman's escape from a religious sect, in the tradition of Ayaan Hirsi Ali's Infidel and Carolyn Jessop's Escape, featuring a new epilogue by the author... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako 30 dní
16,08€
13,00€

Unorthodox (nemecký jazyk)

Unorthodox (nemecký jazyk)

Spiegel-Bestseller »Unorthodox« ist Vorlage für die gleichnamige Netflix-Original-Serie von Anna Winger (»Deutschland 83«) und Alexa Karolinski unter der Regie von Maria Schrader. Shira Haas, Jeff Wilbusch und Amit Rahav besetzen die... Zobraziť viac

🍎 Vypredané
11,72€