📚 Horúce knižné zľavy

Cristina Alger

Našli sme 6 titulov

Bankárova žena

Čo môže byť šokujúcejšie ako nečakaná smrť milovaného manžela? Tajomstvá, ktoré po ňom ostali. Annabelin dokonalý život bohatej emigrantky v Ženeve sa rozpadne v okamihu, keď jej oznámia, že jej manžel, vplyvný... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
13,99€
13,01€

Bankárova žena (e-kniha)

Čo môže byť šokujúcejšie ako nečakaná smrť milovaného manžela? Tajomstvá, ktoré po ňom ostali. Annabelin dokonalý život bohatej emigrantky v Ženeve sa rozpadne v okamihu, keď jej oznámia, že jej manžel, vplyvný... Zobraziť viac

🌴 Okamžite na stiahnutie
8,40€
8,23€

Bankéřova žena

Annabelin zdánlivě dokonalý život vydržované bankéřovy ženy žijící v Ženevě se náhle zhroutí, když přijde o manžela Matthewa při letecké katastrofě v Alpách. Jeho smrt navíc obestírá řada podivných okolností, a když se Annabel začne víc zajímat o... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
14,49€
10,87€

Bankéřova žena (e-kniha)

Horší než manželova smrt mohou být nebezpečná tajemství, která po sobě zanechal Annabelin zdánlivě dokonalý život vydržované bankéřovy ženy žijící v Ženevě se náhle zhroutí, když přijde o manžela při letecké katastrofě... Zobraziť viac

🌴 Okamžite na stiahnutie
8,45€
8,28€

The Banker´s Wife

'Immersive, satisfying, tense - and timely' Lee Child'Whip smart and fraught with tension...Brilliant.' Mary Kubica, author of The Good GirlA fast-paced and impossibly gripping thriller for fans of The Woman in the Window and Need to Know.The only thing w Zobraziť viac

🍌 Odosielame o 6 dní.
14,05€
13,07€

The Banker’s Wife

On an early morning in November, a couple boards a private plane bound for Geneva, flying into a storm. Soon after, it simply drops off the radar, and its wreckage is later uncovered in the Alps. Among the disappeared is Matthew Werner, a banking... Zobraziť viac

🍎 Vypredané
12,17€
11,32€