🔥 Letný výpredaj kníh = ZĽAVY do 83% 📚

Claire Legrand

Našli sme 6 titulov

Furyborn

Furyborn je první díl bestsellerové trilogie Empirium. Neuvěřitelně originální fantasy, které by vám rozhodně nemělo uniknout, vypráví příběh dvou nezávislých mladých žen, které od sebe dělí celá století a které mají moc zachránit svůj svět. A nebo ho... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
18,75€
16,88€

Furyborn

Furyborn (e-kniha)

Dvě mladé ženy, které od sebe dělí mnoho staletí a v jejichž rukou leží moc zachránit svět… Nebo jej odsoudit k záhubě. Když asasíni napadnou jejího nejlepšího přítele, korunního prince, Rielle Dardennová udělá vše pro to,... Zobraziť viac

🌴 Okamžite na stiahnutie
14,23€

Je úžasné byť dievčaťom

Je úžasné byť dievčaťom

Charlotte Grossetete, Claire Legrand, Matys (2010)
Pri čítaní týchto stránok ťa sprevádzajú tri dievčatá.Určite ich dobre spoznáš a sú to Victoire,Mathilde a Charlotte. Sú ti...

Pri čítaní týchto stránok ťa sprevádzajú tri dievčatá.Určite ich dobre spoznáš a sú to Victoire,Mathilde a Charlotte. Sú ti... Zobraziť viac

🍎 Vypredané
8,50€

Extasia

From New York Times bestselling author Claire Legrand comes a new, bone-chilling YA horror novel about a girl who joins a coven to root out a vicious evil that's stalking her village. Perfect for fans of The Handmaid's Tale and The Grace Year... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
18,95€
17,06€

Sawkill Girls

From the New York Times bestselling author of Furyborn comes a breathtaking and spine-tingling novel about three teenage girls who face off against an insidious monster that preys upon young women. Perfect for fans of ... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
11,50€
10,35€

Sawkill Girls

Sawkill Girls

From the New York Times bestselling author of Furyborn comes a breathtaking and spine-tingling novel about three teenage girls who face off against an insidious monster that preys upon young women. Perfect for fans of ... Zobraziť viac

🍎 Vypredané
18,95€