🎄Kráľovské Vianoce: tipy na darčeky a súťaž o 50 € poukážky!🎁

Alexandra Bracken

Našli sme 20 titulov

Pútnik

Alexandra Bracken, Motýľ (2017)
Zostala som sirotou svojho času. Chronologická postupnosť sa zmenila. Moja budúcnosť je navždy stratená. Etta...

Etta Spencer netušila, že je cestovateľkou, kým sa neocitla na míle a roky vzdialená od svojho domova. V pokračovaní napínavého príbehu o cestovateľoch v čase sa mladá talentovaná huslistka znova vydáva na dobrodružné putovanie, aby... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
3,90€
3,63€

Cestovateľ

Alexandra Bracken, Motýľ (2016)
Počas jednej zničujúcej noci stratí fenomenálna husľová virtuózka Etta Spencer všetko, čo pozná a miluje. Keď ju cudzinec s...

Dobrodružný fantasy príbeh, v ktorom sa hlavná hrdinka, husľová virtuózka Etta Spencer, náhle a prekvapivo ocitá v neznámom svete, míle a storočia od svojho domova. Po tom, čo ju cudzie dievča sotí cez priechod v čase, Etta zisťuje, že patrí do... Zobraziť viac

🍌 Odosielame o 8 dní.
3,90€
3,63€

Cestovatelka

Alexandra Bracken, CooBoo (2017)
Etta byla vytržena ze svého života a vhozena do minulosti, kde jakákoli její chyba může změnit budoucnost. Poté, co je...

Etta byla vytržena ze svého života a vhozena do minulosti, kde jakákoli její chyba může změnit budoucnost. Poté, co je unesena a probudí se na neznámem místě a v neznámém čase, ji ohrožují dvě mocné skupiny nepřátel, které si přejí její... Zobraziť viac

🍌 Odosielame o 4 dni.
14,99€
12,74€

Pútnik

Pútnik (e-kniha)

Alexandra Bracken, Motýľ (2017)
Všetci sme na našej vlastnej ceste

Etta Spencer netušila, že je cestovateľkou, kým sa neocitla na míle a roky vzdialená od svojho domova. V pokračovaní napínavého príbehu o cestovateľoch v čase sa mladá talentovaná huslistka znova vydáva na dobrodružné putovanie, aby... Zobraziť viac

🌴 Okamžite na stiahnutie
10,50€

Pasažérka

Alexandra Bracken, CooBoo (2016)
Ochraň svou moc. Ukryj se v čase. Ztratila vše, co znala a milovala Etta se proto vydává do neznámé země, kde se...

Ztratila vše, co znala a milovala… Etta se proto vydává do neznámé země, kde se seznámí s Nicholasem, který uniká z dosahu mocného rodu v Koloniích. Navíc jí začnou pronásledovat agenti usilující o její život. Etta tak zjistí, že zdědila zvláštní... Zobraziť viac

🍌 Odosielame o 4 dni.
11,99€
11,15€

Pasažérka

Pasažérka (e-kniha)

Ochraň svou moc. Ukryj se v čase. Ztratila vše, co znala a milovala… Etta se proto vydává do neznámé země, kde se seznámí s Nicholasem, který uniká z dosahu mocného rodu v Koloniích. Navíc jí začnou pronásledovat agenti usilující... Zobraziť viac

🌴 Okamžite na stiahnutie
7,17€

Strašlivý příběh Prospera Reddinga

Jak se zdá, Prosper je jediným „normálním“ členem starobylého a slávou opředeného rodu Reddingů. Alespoň do té doby, než zjistí, že se uvnitř jeho těla ubytoval démon. Jak se totiž ukáže, Prosperův praprapraprapradědeček... Zobraziť viac

🍌 Odosielame o 4 dni.
18,75€
17,44€

Cestovateľ

Cestovateľ (e-kniha)

Alexandra Bracken, Motýľ (2016)
musím sa vrátiť

Dobrodružný fantasy príbeh, v ktorom sa hlavná hrdinka, husľová virtuózka Etta Spencer, náhle a prekvapivo ocitá v neznámom svete, míle a storočia od svojho domova. Po tom, čo ju cudzie dievča sotí cez priechod v čase, Etta zisťuje... Zobraziť viac

🌴 Okamžite na stiahnutie
9,50€

Cestovatelka

Cestovatelka (e-kniha)

Etta byla vytržena ze svého života a vhozena do minulosti, kde jakákoli její chyba může změnit budoucnost. Poté, co je unesena a probudí se na neznámem místě a v neznámém čase, ji ohrožují dvě mocné skupiny nepřátel, které si... Zobraziť viac

🌴 Okamžite na stiahnutie
8,87€

Never Fade

The second book in the heart-stopping The Darkest Minds trilogy, by New York Times bestselling author of Passenger, for fans of Divergent and The Hunger Games... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
14,05€
13,07€

Passenger

Quercus Children's Books: 'Riveting. Romantic characters and an immense world with no end in sight' - Victoria AveyardNew... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
10,50€
9,77€

Passenger

In one devastating night, violin prodigy Etta Spencer loses everything she knows and loves. Thrust into an unfamiliar world by a stranger with a dangerous agenda, Etta is certain of only one thing: she has traveled not just miles... Zobraziť viac

🍌 Odosielame o 5 dní.
25,80€
23,99€

Wayfarer

Texas, 1905 Etta Spencer didn't know she was a traveller until the day she found herself not just miles, but years from... Zobraziť viac

🍌 Odosielame o 4 dni.
10,50€
9,77€

Star Wars New Hope

The galaxy is at war. Although the Rebel Alliance has won a few battles against the Empire, hope is fading. The Empire is about to finish building the greatest weapon the galaxy has ever seen-the Death Star. The rebels' only chance... Zobraziť viac

🍌 Odosielame o 4 dni.
14,95€
13,90€

In The Afterlight

In The Afterlight

Ruby can't look back. Fractured by an unbearable loss, she and the kids who survived the government's attack on Los Angeles travel north to regroup. With them is a prisoner... Zobraziť viac

🍎 Vypredané
17,50€

The Dreadful Tale of Prosper Redding

The Dreadful Tale of Prosper Redding

Prosper is the only unexceptional Redding in his old and storied family history-that is, until he discovers the demon living inside him. Turns out Prosper's great-great-great-great-great-something grandfather made-and then broke-a contract with ... Zobraziť viac

🍎 Vypredané
9,50€

The Darkest Minds

The Darkest Minds

Sixteen-year-old Ruby breaks out of a government-run Orehabilitation campo for teens who acquired dangerous powers after surviving a virus that wiped out most American children. Now she's on the run, ... Zobraziť viac

🍎 Vypredané
9,95€

The Darkest Minds

The Darkest Minds

The first book in the heart-stopping The Darkest Minds trilogy, by New York Times bestselling author of Passenger, for fans... Zobraziť viac

🍎 Vypredané
10,50€

The Darkest Minds Series Boxed Set

All four novels in the New York Times best-selling Darkest Minds series—The Darkest Minds, Never Fade, In the Afterlight, and Through the Dark—are now available in one thrilling paperback boxed set. With gorgeous, fresh designs and exclusive bonus short Zobraziť viac

🍎 Vypredané
43,95€
40,87€

Never Fade

Never Fade

Ruby never asked for the abilities that almost cost her her life. Now she must call upon them on a daily basis, leading dangerous missions to bring down a corrupt government and breaking into the minds of her enemies.... Zobraziť viac

🍎 Vypredané
9,95€