❄️Aktuálne knižné zľavy

Doručenie do BalíkoBOXu od Slovenskej Pošty!


BalíkoBox je nová možnosť doručenia zásielok Slovenskej pošty, ktorá umožňuje samoobslužné vyzdvihnutie zásielok bez nutnosti čakania v rade na pošte alebo prispôsobenie vášho času otváracím hodinám pošty.

BalíkoBox predstavuje nový moderný a pohodlný spôsob vyzdvihnutia zásielky, pričom jeho veľkou výhodou je, že funguje 24 hodín denne 7 dní v týždni. BalíkoBox má jednoduché a rýchle ovládanie.

Ako to funguje?

  1. V košíku si zvoľte ako spôsob doručenia BalíkoBOX, do ktorého následne bude doručená objednávka. Kliknite tu a pozrite si zoznam všetkých 50 BalíkoBOXov
  2. Po doručení do zvoleného BalíkoBOXU dostanete SMS správu s vašim unikátnym otváracím kódom. Z tohto dôvodu je nutné podotknúť, aby ste nezabudli v objednávke uviesť vaše aktuálne telefónne číslo.
  3. Po príchode k BalíkoBOXu zadáte na dotykovom displeji otvárací kód z SMS správy. Ak ste objednávku uhrádzali vopred, t. j. zaplatili ste za objednávku prostredníctvom prevodu na náš účet, otvoria sa vám dvierka a vy si môžete zásielku z Gorila.sk prevziať. Pokiaľ ste si vybrali alternatívu platby objednávky ako dobierku, prostredníctvom platobnej karty cez BalíkoBOX zaplatíte sumu, ktorá vám bola vyčíslená na základe potvrdenia o záväznej objednávke.

Dôležité upozornenie: Objednávka je uložená v BalíkoBOXe po dobu 3 dní od doručenia SMS správy s unikátnym kódom. Ak ste objednávku neuhrádzali vopred na náš účet, platba za objednávku je možná len prostredníctvom platobnej karty. Úhrada objednávky v hotovosti nie je technicky dostupná pre BalíkoBOX.