Posledný výpredaj kníh! Zľavy až do 80% tu =>

Edícia Disney Macko Puf kniha

Našli sme 113 titulov

Macko Puf - Príbehy zo Stoakrového lesa III

Macko Puf - Príbehy zo Stoakrového lesa III

, Egmont SK (2012)

Macko Puf spolu s kamaráti zo Stoakrového lesa prichádzajú za vami s krásnou rozprávkovou knižkou. Dozviete sa v nej, ako išiel Macko na prvú lekársku prehliadku a tiež, ako sa Tiger sťahoval do nového domčeka... Zobraziť viac

🍎 Vypredané

Najkrajší darček

Najkrajší darček

, Egmont SK (2007)
Čítanie zo Stoakrového lesa

Macko Puf a jeho kamaráti sa každý deň naučia niečo nové. Napríklad to, že urobiť radosť niekomu darčekom je oveľa lepšie, než darček dostať, že každý je niečím výnimočný. Pochopia, prečo je dôležité vedieť sa s kamarátmi o všetko podeliť. Zobraziť viac

🍎 Vypredané

Príbehy zo Stoakrového lesa I

Príbehy zo Stoakrového lesa I

, Egmont SK (2011)

Nad Dupákovou hlavou sa vznáša niečo čudné. Prasiatko to vidí! Je to ako čierny mrak, ktorý zajačikovi bráni mať dobrú náladu... Zobraziť viac

🍎 Vypredané

Macko Puf ide k lekárovi

Macko Puf ide k lekárovi

, Egmont SK (2010)
Rozprávanie o Mackovi Puf

Rozprávanie o Mackovi Puf... Zobraziť viac

🍎 Vypredané

Kto sa tu schováva?

Kto sa tu schováva?

, Egmont SK (2008)

Prečo majú zvieratká rôznu farbu? Macko Puf a jeho kamaráti zo Stoakrového lesa pochopia, že príroda na to mala veľmi dobrý dôvod. Na konci knižky sú návody na hry a praktické pokusy, ktoré môžu deti vyskúšať spolu s rodičmi... Zobraziť viac

🍎 Vypredané

Nové príhody zo Stoakrového lesa

Nové príhody zo Stoakrového lesa

, Egmont SK (2009)

Macko Puf a jeho kamaráti prežívajú stále nové a nové príbehy. Prečítajte si o tom, ako sťahovali Tigra do nového domu, ako Puf strážil Kengurku, keď si šla Kengurica nakúpiť, ako kamaríti privítali v Stoakrovom lese zimu ... Zobraziť viac

🍎 Vypredané

Macko Puf - Lepšie ako med

Macko Puf - Lepšie ako med

, Egmont SK (2012)
Príbehy o priateľstve s Mackom Puf

Macko Puf si chce vyskúšať niečo nové, nie len stále jesť med. Dá na rady svojich kamarátov a pracuje v záhrade, píše pamäti, obeduje bodliaky a žalude alebo pomáha Kengurici s domácimi prácami. Skúša nové veci, aby nakoniec zistil... Zobraziť viac

🍎 Vypredané

Hráme sa po celý rok

Hráme sa po celý rok

, Egmont SK (2009)

Medvedík Puf a jeho kamaráti sa v žiadnom ročnom období nenudia. Veď na jar, v lete, v jeseni i v zime sa dá nájsť toľko zábavy! Prečítajte si ako sa hrajú v Stoakrovom lese!... Zobraziť viac

🍎 Vypredané

Macko Puf: Dobroty

Macko Puf: Dobroty

, Egmont SK (2013)

Spolu s Mackom Puf a jeho kamarátmi ochutnajte všetko, čo je dobré. Leporelo pre najmenších čitateľov. Zobraziť viac

🍎 Vypredané

Najkrajší darček

Najkrajší darček

, Egmont SK (2006)
Čítanie zo Stoakrového lesa

Macko Puf a jeho kamaráti sa každý deň v Stoakrovom lese naučia niečo nové. Napríklad to, že urobiť darčekom niekomu radosť je oveľa lepšie, než darček dostať, že každý je čímsi výnimočný... Zobraziť viac

🍎 Vypredané

Macko Puf - Obrazový sprievodca

Macko Puf - Obrazový sprievodca

, Egmont SK (2011)

Macko Puf musí urobiť veľmi dôležitú vec - nájsť nový chvostík pre kamaráta Oslíka. Zoznámte sa s Pufovými kamarátmi, medzi ktorých patria Prasiatko, Tiger, Sova a Kengurica. Preskúmajte obrovský Stoakrový les, v ktorom zvieratká bývajú... Zobraziť viac

🍎 Vypredané

Macko Puf: Zvieratká

Macko Puf: Zvieratká

, Egmont SK (2013)

Poznávajte zvieratká spolu s Mackom Puf a jeho kamarátmi zo Stoakrového lesa. Leporelo pre najmenších čitateľov. Zobraziť viac

🍎 Vypredané

Kúzelné zaklínadlo

Kúzelné zaklínadlo

, Egmont SK (2011)

Komplet obsahujúci knihu, časopis a CD. Zobraziť viac

🍎 Vypredané

Knižka hádaniek a puzzlov - Macko Puf

Knižka hádaniek a puzzlov - Macko Puf

, Egmont SK (2007)

Urob si krásny deň v Stoakrovom lese s Knižkou hádaniek a puzzlov, vylúšti hádanky pomocou snímateľných samolepiek. Zobraziť viac

🍎 Vypredané

Macko Puf: Super maxi maľovanky

Macko Puf: Super maxi maľovanky

, Egmont SK (2012)
104 veselých samolepiek

Omalovánky obří velikosti, které si můžete vybarvovat spolu s kamarádem. Uvnitř navíc najdete 104 veselých samolepek Medvídka Pú a jeho přátel ze Stokorcového lesa. Zobraziť viac

🍎 Vypredané

Macko Puf

Macko Puf

V tejto knihe nájdete dva rotztomilé príbehy o Mackovi Puf. Jeden rozpráva o tom, ako Puf piekol palacinky, a druhý o tom, že je dobré mať kamarátov... Zobraziť viac

🍎 Vypredané

Pokladnica príbehov zo Stoakrového lesa

Pokladnica príbehov zo Stoakrového lesa

, Egmont SK (2011)

V Stoakrovom lese panuje veľký pokoj . Oslík stratil svoj chvostík a Krištofko Robin vypísal za jeho nájdenie odmenu. Kamaráti sa spoločne pustia do hľadania, pri ktorom zažijú plno dobrodružstiev aj s troškou strašenia. A aké poučenie z toho vyplýva? Zobraziť viac

🍎 Vypredané

Prvé kroky do sveta s Mackom Puf

Prvé kroky do sveta s Mackom Puf

, Egmont SK (2007)

Macko Puf sa v príbehoch z tejto knižky hrá s kamarátmi na školu, dozvedá sa, čo je vlastne kalendár, aké je to u lekára, ako sa brániť proti škaredým snom alebo čo všetko sa skrýva v jeho susedstve. Zobraziť viac

🍎 Vypredané

Prečo musí pršať?

Prečo musí pršať?

Walt Disney, Egmont SK (2008)
Tiché zákutie Macka Puf

Prečo musí pršať? Macko Puf sa presvedčí, že dážď je veľmi potrebný. Macko Puf a jeho priatelia zo Stoakrového lesa objavujú svet: stretnú sa s nočnými zvieratkami, spoznajú zemskú príťažlivosť a dozvedia sa aj to, ako zo zo zeme rastů rastliny... Zobraziť viac

🍎 Vypredané

Macko Puf ide do školy

Macko Puf ide do školy

, Egmont SK (2010)
Rozprávanie o Mackovi Puf

Zobraziť viac

🍎 Vypredané