📚 Júnový výpredaj kníh

LEGO®Disney 10772 Myšiak Mickey a vrtuľové lietadlo

LEGO (2021)

🍎 Vypredané
7,90€
Zľava 2%
7,77€

Rozvíjajte staviteľské zručnosti detí s touto stavebnicou LEGO® Disney Mickey a priatelia : Myšiak Mickey a vrtuľové lietadlo (10772), ktorá je určená pre deti vo veku od 4 rokov a z ktorej určite kamarátom na ihrisku spadne sánka.

Deti v nej nájdu lietadlo, 2 menšie stavebnice a exkluzívnu dlaždicu s obrysom Mickeyho, takže môžu Myšiaka Mickeyho od Disneyho vziať na zábavný výlet vo veľkej výške. Jednoduchá stavebnica na hranie Táto LEGO stavebnica lietadla pre deti vo veku od 4 rokov s pútavými prvkami prinesie vašim ratolestiam zábavné zážitky a nechýba v nej ani začiatočnícka kocka, ktorá odštartuje skladanie.

Každé vrecko s kockami obsahuje samostatný model, ktorý si deti môžu postaviť a rýchlo sa pustiť do hry! Skvelá zábava pre celú rodinu Stavebnice zo série LEGO 4+ dospelým ponúkajú mnoho možností zabaviť sa spolu so svojimi deťmi. Táto stavebnica obsahuje jednoduchý obrázkový návod, takže je vhodná aj pre drobcov, ktorí sa ešte len učia čítať. Okrem toho v nej nájdete aj návod Instructions PLUS, ktorý je dostupný v bezplatnej aplikácii LEGO Building Instructions. V tejto aplikácii deti uvidia celý postup pri skladaní, ktorý sa im navyše uloží, ak sa k stavebnici budú chcieť neskôr vrátiť.

Rok vydania: 2021 Odporúčaný vek: 4+ Katalógové číslo: 10772 Rozmer: 155×145 mm

Zaradené v kategóriách