❄️Veľké knižné upratovanie!

LEGO® DUPLO® Town 10945 Smetiarske auto a recyklovanie

LEGO (2021)

🍎 Vypredané
17,99€

LEGO® DUPLO® Mesto: Smetiarske auto a recyklovanie (10945) je pestrofarebná a univerzálna stavebnica, ktorá oplýva rôznymi funkciami na rozvíjanie detských zručností.
Stavebnica, ktorá vedie k recyklácii prostredníctvom aktivít

S touto stavebnicou zameranou na recyklovanie sa môžu batoľatá veľa naučiť pri rôznych aktivitách s 2 figúrkami DUPLO. Môžu si trénovať rozlišovanie farieb pri ukladaní farebných vreciek do príslušných smetiakov, rozvíjať si jemnú motoriku s pojazdným smetiarskym autom alebo s viečkami, ktoré sa dajú otvárať a zatvárať, rozširovať si fantáziu pri zohrávaní nekonečného množstva scénok, zametať neporiadok s veľkou metlou a vytvárať si ekologické návyky na celý život.Praktické vzdelávacie hračky pre batoľatá
Hračky LEGO DUPLO zaručujú predškolákom bezbrehú zábavu, priestor sa sebavyjadrenie a príjemné chvíľky strávené učením. So stavebnicami DUPLO môžu rodičia zažívať pri spoločnej hre dôležité okamihy vo vývoji svojich detí.
  • LEGO® DUPLO® Mesto: Smetiarske auto a recyklovanie (10945) je pestrofarebná a univerzálna stavebnica, ktorá oplýva rôznymi funkciami a zábavnými aktivitami na rozvíjanie detských zručností hravou formou.
  • Obsahuje 2 figúrky DUPLO® – muža a chlapca, ktorí recyklujú – a k tomu ešte pohyblivé auto s vyklápacou funkciou, 3 vrecká s 3 príslušnými smetiakmi a veľkú metlu.
  • Pri zohrávaní nápaditých scénok s organizáciou recyklácie a nakladaním smetiarskeho auta sa deti naučia rozoznávať farby, zlepšia si jemnú motoriku a rozvinú si ekologické myslenie.
  • Táto stavebnica plná rôznych funkcií ponúka nekonečné možnosti vzdelávania hravou formou pre deti vo veku od 2 rokov a zároveň umožňuje rodičom podeliť sa o vzácne okamihy vývoja ich detí.
  • Stavebnica meria vyše 11 cm na výšku, 15 cm na šírku a 7 cm do hĺbky, hoci sa dá preskupovať a kombinovať s inými hračkami zo série LEGO® DUPLO®.
  • Návod na stavanie obsahuje zábavný obrázkový príbeh, v ktorom figurujú prvky zo stavebnice a ktorý obohacuje zážitky zo stavania a tvorivé hry o ďalší zábavný rozmer.
  • Všetky stavebnice LEGO® DUPLO® sú navrhnuté odborníkmi a obsahujú nápadité prvky, ktoré nabádajú k nekonečným hrám na rozvoj schopností pre rodičov a ich ratolesti.
  • LEGO® DUPLO® stavebnice spĺňajú náročné normy kvality v odvetví, vďaka čomu môžu drobné pršteky vašich detí kocky ľahko dvíhať, skladať a oddeľovať. Robíme to tak už od roku 1969.
  • LEGO® DUPLO® kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú prísne normy v oblasti bezpečnosti detí.

Rok vydania: 2021 Katalógové číslo: 10945 Rozmer: 280×260 mm

Zaradené v kategóriách