📚 Horúce knižné zľavy

Soňa Dašková, Tomáš Rédey: Bratislavské poviedky

Opticare (2021)

🍌 Odosielame o 11 dní.
11,99€
Zľava 7%
11,15€

A je to tu! Zázraky sa dejú po tretíkrát. Vydala som tretie CD „Bratislavské poviedky“, tento raz spoločne s Tomášom Rédeyom, profesionálnym hudobníkom, aranžérom, úžasným človekom.

Retrospomienky na starú Bratislavu, striedanie hudobných žánrov, autentickosť textov, emotívny výraz dvoch interpretov a dokonalé sóla dodávajú albumu osobitný šarm.

Tak si poďme spolu zaspomínať na Lunapark na nábreží Dunaja, na Kryštál bar, kde sa podávala povestná fazuľová polievka, na Véčko kam sme sa chodili zabávať, na predajňu Tuzex na Gorkého ulici, kde sme stávali rady na rifle, na vôňu párkov v nádražnom bufete na Hlavnej stanici, priblížme si tiež krásnou hudbou históriu starobylého mesta, jeho tajomné zákutia, také dominanty Bratislavy ako je Devín, Slavín a nemôže samozrejme chýbať ani vášnivá láska v uličkách mesta popísaná v nádhernom duete „Zatúlaní“, vychýrené miesto odpočinku v prírode „ Železná studienka“ , rôznorodosť bratislavských mostov „Mosty“ ako aj príchuť folklóru „Prešporská kasáreň“. Jednoducho tu nájdete všetko o našej krásnej Bratislave, či už svieti slnko, veje vánok alebo sa hromadia „Mraky nad Bratislavou“

Príjemné počúvanie vám prajú autori Soňa Dašková a Tomáš Rédey.

Tracklist:

 1. História
 2. Bar
 3. Devín
 4. Véčko
 5. Bratislavský vánok
 6. Lunapark
 7. Zatúlaní
 8. Mraky nad Bratislavou
 9. Železná studienka
 10. Slavín
 11. Tuzex
 12. Hlavná stanica
 13. Mosty
 14. Prešporská kasáreň

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2021 Rozmer: 140×123 mm Obal: CD obal

Zaradené v kategóriách