Nová knižná akcia so zľavou až do 80%

Diár osobnej premeny


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
14,95€
Zľava 14%
12,80€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Diár osobnej, ročnej premeny je zavŕšením niekoľkoročnej práce, ktorú poznáte z mojich kníh. Snahy ukázať vám, že jednoduchou zmenou doteraz zaužívaných princípov v stravovaní, zaradením lokálnych surovín a potravín dostupných pre každého, bohatých na živiny a antioxidanty si viete:
  • zlepšiť zdravie, kondicíu a krásu
  • disiahnuť hmotnosť, s ktorou budete spokojné
  • predísť zápalovým ochoreniam
  • znížiť riziko chronických chorôb
  • posilniť imunitný systém

Pri práci s diárom, počas jedného roka, si postupne zmeníte svoje vnútorné nastavenie, ktoré sa prejaví aj vonkajšou zmenou.

Želám vám, aby ste moje recepty varili s láskou, nie z povinnosti. Lebo len tak uvidíte, ako sa táto "mágia" prejaví na vašom zdraví. Vytvoríte si osobnú knihu, osobný receptár, ktorý dlho nepustíte z ruky a raz poteší vašu dcéru alebo vnučku. Majte tak na mysli, že ste to práve vy, kto je zodpovedný za to, čo jete a ako sa cítite a toto posolstvo odovzdáte ďalšej generácii. Myslite na to po celý čas tohto zdravého dobrodružstva, ktoré som pre vás pripravila.

A. Mačingová

Diár ročnej premeny, nemá časové obmedzenie. Je vytvorený tak, aby sa rok Vašej premeny začal vtedy, kedy sa pre premenu rozhodnete Vy sama.

Rok vydania: 2021 Katalógové číslo: 9788089868131 Rozmer: 153×210 mm Počet strán: 184 Väzba: špirálová Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách