📚 Veľký knižný výpredaj

Motivačný princíp

Efektívne oceniť zamestnanca je jednoduchšie, ako by ste si mysleli. Nie sú na to potrebné veľké finančné zdroje a z...


🍎 Vypredané
18,99€

Efektívne oceniť zamestnanca je jednoduchšie, ako by ste si mysleli. Nie sú na to potrebné veľké finančné zdroje a z časového hľadiska môže ísť o pár minút, možno dokonca sekúnd. Princíp sa dá ľahko naučiť a prináša okamžité výsledky.

A predsa len máloktorá organizácia dokáže v plnej miere využívať potenciál možností oceňovania zamestnancov, hoci správna forma ocenenia je najmocnejší prostriedok, ak si chcete udržať tých najlepších a dosiahnuť, aby boli vaši ľudia maximálne produktívni - a takí musia byť, aby ste si zachovali, prípadne zlepšili svoju pozíciu na trhu.

Gostick a Elton vychádzajú z rozsiahlych výskumov a z prípadových štúdií významných spoločností a presvedčivo dokazujú, že manažéri, ktorí poskytujú konštruktívne ocenenie a zmysluplné odmeny, motivujú zamestnancov k vynikajúcej práci. Títo manažéri motivujú karotkou, nie palicou (alebo ak chcete, cukrom, nie bičom) a tak posúvajú svoje tímy na ďaleko vyššiu výkonostnú úroveň a zároveň sa stávajú obľúbenými a uznávanými lídrami.

Originálny názov: The Carrot Principle Rok vydania: 2010 ISBN: 9788081091254 Rozmer: 155×255 mm Počet strán: 240 Väzba: pevná s prebalom Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách