Nová knižná akcia so zľavou až do 80%

70% Kakao - Kolumbia Caquetá

250g

Kakaw Co+ (2021)

🌴 Posledný kus na sklade, posielame ihneď.
14,90€

Výnimočný kakaový prášok, ktorý obsahuje len čistú kakaovú hmotu vyrobenú z kakaových bôbov a 30% panely (nerafinovanej šťavy z cukrovej trstiny).To pravé čarovné kakawco, ako ho poznali už tisícky rokov pred našim letopočtom Mayovia a Aztékovia, jeho blahodárne účinky využívajú až dodnes. V prémiovej kvalite «fino de aroma», jemne osladený panelou. Veľmi vhodný pre deti a sladkých gurmánov.

Produkt je s láskou balený v integračnej baliarni pre znevýhodnených a zraniteľných ľudí na Slovensku.

Zloženie: granulovaná kakaová hmota 70%, nerafinovanej šťavy z cukrovej trstiny 30%

Výživové údaje na 100g/ Nutrition facts to 100g:
Energia/Energy : 2508 kj/ 600 kcal
Tuky/Fat: 43 g
z toho nasýtené mastné kyseliny/Saturated Fat: 22 g
Sacharidy/Carbohydrates: 45 g
z toho cukry/sugar: 25 g
Vláknina/Fibre 10 g
Bielkoviny/Proteins: 8 g
Soľ/Salt: 0 g

V Kakaw Co+ si vyberáme, dovážame, distribujeme a predávame výnimočné kolumbisjké kakao „fino de aroma“ plné čarovného kakaového masla a antioxidantov. Základnými princípmi našej činnosti sú adekvátne pracovné podmienky pestovateľov a súčasne zabezpečenie vysokej kvality produktov pre našich uvedomelých zákazníkov. Nám záleží na tom ako? kde? čo? a kým?.
Pre Kakaw Co+ je základom ponúknuť nutrične bohaté, zdravé a bezpečné pordukty pre našich zákazníkov. Kontrolujeme kvalitu produktov, monitorujeme ich trasabilitu a chceme vedieť všetko o ich pôvode. Sme inšpirovaní a očarení lokálnymi latinskými komunitami, či už indiánskymi alebo zmiešanými, každá z nich má krásne, zatiaľ nie veľmi známe príbehy s úžasnou dávkou histórie a ich unikátnej kultúry. Z tohto dôvodu môžme Kakaw Co+ považovať za „story-telling“ teda rozprávačskú spoločnosť.
Našou snahou je priniesť okrem kvalitných produktov aj dychberúce príbehy priamo od kakaových pestovateľov k našim zákazníkom cez špeciálne konceptualizovaný marketing vedený pod taktom mladej, výnimočne talentovanej kolumbijskej grafičky a dizajnérky Nathaly Cuervo Rodriguez, dopadovo-ladenú stratégiu predaja a rôznych kakaových animácií,ktoré pre Vás chystáme. Preto sa už na Vás tešíme, kedy prídete ochutnať to originálne kakao!

Katalógové číslo: 606 Rozmer: 153×225 mm Váha: 250g Balenie: vákuové balenie

Zaradené v kategóriách