📚 Aktuálne knižné zľavy

Kniha Mrazivé zlato - Cilla Börjlind, Rolf Börjlind

Mrazivé zlato


🍌 Predobjednávka, vychádza 18. 5. 2021
15,90€
Zľava 21%
12,56€

V Arjeplogských horách na severe Švédska nájdu v roztápajúcom sa ľadovci mŕtvolu zavraždeného muža. Vyšetrenie prípadu pridelia Olivii Rönningovej. Vrtuľník, ktorý ju má priviezť na miesto, sa však zrúti a pilot utrpí vážne zranenia. Olivia sa v búrke vydá hľadať pomoc. Netuší, že do nehostinných hôr sa vybrali aj iní ľudia, ibaže s úplne odlišným zámerom.

Vyšetrovateľ Tom Stilton sa dozvie o Oliviinej nehode a rozhodne sa vrátiť z Thajska, aby jej pomohol. Spojí sa s penzionovanou komisárkou Mette Olsäterovou a spoločnými silami sa pustia do zisťovania identity mŕtveho tela v Arjeplogu. Vyšetrovanie sa však komplikuje, presiahne hranice štátu a nitky prípadu vedú do Gambie, kam sa Tom vyberie s priateľom Abbasom. Teraz už ide o život aj im. Vyšetrovací tím spoločnými silami odhaľuje, že zavraždený muž v horách je obeť záhadného zmiznutia, ktorého korene siahajú do polovice dvadsiateho storočia.

Originálny názov: Fruset guld Jazyk: slovenský Rok vydania: 2021 Rozmer: 145×227 mm ISBN: 9788055177069 Počet strán: 400 Väzba: pevná s prebalom

Zaradené v kategóriách