Nová knižná akcia so zľavou až do 80%

Môj pracovný zošit: Úžasné bludiská


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
6,90€
Zľava 15%
5,87€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Tento pracovný zošit, založený na metóde Kumon, pomáha deťom správne držať a viesť ceruzku vyznačenou cestou a osvojiť si aj schopnosť koncentrácie.

Ak dieťa úspešne zvládlo pracovné zošity Jednoduché bludiská a Bludiská, tento zošit na ne nadväzuje. V tomto pracovnom zošite dieťa môže ešte viac precvičovať správny úchop ceruzky, jemné motorické schopnosti, koncentráciu a priestorové uvažovanie pri prechádzaní čoraz zložitejšími bludiskami. Bludiská vyobrazené na stránkach tohto zošita sú postupne náročnejšie a cesty užšie. Postupom od jednoduchšieho k zložitejšiemu je dieťa motivované a nie je na neho vyvíjaný žiadny tlak, ktorý by ho frustroval. Samo chce pokračovať v precvičovaní a na konci zošita je jeho pokrok znateľný. Pri prechádzaní cez bludisko si dieťa osvojuje aj schopnosť logického úsudku, rozumového zdôvodnenia a vyhodnotenia, pretože musí neustále premýšľať a riešiť, ako vyjsť z bludiska von. Zošit znesie aj drsnejšie zaobchádzanie a opakované gumovanie.


Recenzie a kritiky

Rok vydania: 2021 Odporúčaný vek: 4-6 ISBN: 9788056706312 Rozmer: 210×297 mm Počet strán: 84 Väzba: brožovaná Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách