❄️Veľké knižné upratovanie!

DNA

Cesta do vašej genetickej identity

Sergio PistoiPríroda (2021)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
13,90€
Zľava 7%
12,93€

Urobili to už milióny ľudí: stačí niekoľko kliknutí, trochu slín a za menej peňazí, než koľko by vás stála skvelá večera, si môžete kúpiť vzrušujúce online čítanie o svojej DNA. Vďaka tejto vymoženosti môžete zistiť, odkiaľ pochádzate, vystopujete svojich príbuzných po celom svete a na genetických sociálnych sieťach nájdete nových priateľov.
Fungujú však tieto aplikácie naozaj? Skutočne môžeme predchádzať chorobám vďaka tomu, čo sa dočítame o svojej DNA? Čo o tom hovoria vedci? A čo je najdôležitejšie, uvedomujeme si dôsledky týchto aplikácií? Čo ak nastanú problémy, ak sa údaje zneužijú?

Táto kniha vás prevedie všetkým potrebným od medicíny po stravovanie, od sociálneho internetu po genealógiu a ukáže vám, ako tento nový pohľad na DNA začína zásadne meniť každodenný život. Ak sa zaujímate o to, ako držia masmédiá krok s vedeckým pokrokom, a čo to pre vás znamená, alebo si chcete objednať test DNA, potom je táto kniha určená vám.

Originálny názov: DNA NATION: How the Internet of Genes is Changing Your Life Jazyk: slovenský Rok vydania: 2021 ISBN: 9788055176260 Rozmer: 124×200 mm Počet strán: 263 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách