📚 Aktuálne knižné zľavy

Kniha Detektívi z dvora 2: Prípad neviditeľného psa - Samuel Bjork

Detektívi z dvora 2: Prípad neviditeľného psa

Samuel BjorkIkar (2021)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
9,90€
Zľava 7%
9,21€

Detektívi z dvora sa vracajú! Jeden z najpredávanejších autorov detektívnych príbehov Samuel Bjork napísal už druhú knižku pre deti, ktoré majú rady príbehy plné záhad, humoru a priateľstva.

Bývalý futbalista Kim založí so svojimi tromi kamarátmi a spolužiakmi Párkom, Aryanom a Heidi detektívny klub. Pravidelne sa stretávajú v ústredni, ktorú si vytvorili v bývalej sušiarni bielizne na povale, komunikujú vysielačkami a často si čítajú Veľkú príručku pre detektívov, v ktorej sa píše o všetkom, čo detektív potrebuje vedieť. Jedného dňa zmizne z Francúzskeho dvora, kde bývajú, pes a čoskoro sa, žiaľ, ukáže, že ani zďaleka nie je jediný – v poslednom čase akoby sa do zeme prepadli viacerí štvornohí miláčikovia! Detektívi z dvora sa o prípade našťastie dozvedia včas, no stoja pred záhadou, ktorá je oveľa komplikovanejšia a desivejšia, ako predpokladali.

Originálny názov: Detektivene pa Torshov: Den usynlige hunden Jazyk: slovenský Rok vydania: 2021 Odporúčaný vek: 9+ Rozmer: 155×215 mm ISBN: 9788055176123 Počet strán: 96 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách