Nový mesiac = nová 📚 akcia

Mačací kožuch a ťava pri Čínskom múre


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
14,99€
Zľava 10%
13,49€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Dobré vedieť: Mačací kožuch a ťava pri Čínskom múre aj ako elektronická kniha (e-kniha), ktorú môžeš čítať ešte dnes!

Tieto príbehy v knihe Mačací kožuch a ťava pri Čínskom múre vám pootvoria pomyselné okno do života na druhej strane zemegule, často nesmierne odlišného od toho nášho. Možno dostanete chuť cestovať, niečo nové sa naučíte (lebo na takom Taiwane sa človek veľa naučí dokonca aj na toalete), asi vás čosi i pobúri a možnože nakoniec budete predsa len radi, že žijete na úžasnom Slovensku. No rozhodne sa pri čítaní tejto knihy pobavíte. A vôbec sa nenechajte zmiasť, všetky príbehy sú v ľubozvučnej slovenčine.

Toto je len maličký výňatok z viac ako sedemdesiatich kapitol tejto pozoruhodnej zbierky príhod, zozbieraných počas autorkinho života na Ďalekom východe. Dominika, lokálpatriotka s folklórnym srdcom, si jedného dňa zbalila kufre a z východného Slovenska sa vybrala do východnej Ázie. Nečakajte ale žiadne uveličené opisy najobľúbenejších a najnavštevovanejších turistických miest veľkej Číny či moderného Taiwanu. Zato sa však pripravte na zaujímavé a vtipné príbehy z bežného života obyčajných ľudí, ktoré je možné zažiť iba na Ďalekom východe. Navyše, Dominika neskôr pozvala svojich taiwanských a čínskych kamarátov na Slovensko – východné, samozrejme. Tušíte správne, že o vtipné momenty opäť nebola núdza.


Rok vydania: 2020 ISBN: 9788099949066 Rozmer: 152×193 mm Počet strán: 256 Väzba: pevná Jazyk: slovenčinaŠtýl: filozofický, humorný

Zaradené v kategóriách