❄️Aktuálne knižné zľavy

Kniha Mesto duchov - Victoria Schwab

Mesto duchov

Sú všade naokolo... sledujú ju... duchovia!


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
11,95€
Zľava 17%
9,92€

Úspešná autorka mnohých bestsellerov Victoria Schwab nám ponúka úžasné hrôzostrašné dobrodružstvo ideálne pre každého milovníka scifi a fantasy.

Keď Cassidy, ktorej najlepší priateľ je duch, natiahne ruku a odhrnie Oponu, vstupuje do sveta duchov. Túto schopnosť nadobudla, keď sa takmer utopila (dobre, utopila sa, ale nerada na to spomína). Už sa teší na prázdniny na pláži, kde jej nič podobné nehrozí a kde si bude užívať leto. Lenže jej rodičia zmenia plány - idú nakrúcať televízny seriál o najstrašidelnejších miestach na svete a ich prvou zastávkou je škótsky Edinburgh, mesto s dávnou históriou a množstvom nepokojných prízrakov.
Tam sa Cassidy zoznámi s Larou, ktorá má rovnaký dar ako ona. Postupne zisťuje, koľko sa toho ešte musí naučiť o svete za Oponou, a na vlastnej koži zistí, aké nebezpečné je jej poslanie.
Ponorte sa spolu s ňou do sveta duchov, prízrakov a zjavení a odhaľte tajomné zákutia svetov, o ktorých ste nemali ani tušenia.

Originálny názov: City of Ghosts (Cassidy Blake 1) Jazyk: slovenský Rok vydania: 2020 Odporúčaný vek: 9+ Rozmer: 130×200 mm Počet strán: 304 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách