❄️Novoročné knižné zľavy

Kniha Čarovné Slovensko -

Čarovné Slovensko

Obálka príroda


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
29,99€
Zľava 21%
23,69€

Naša krajina je nádherná. Svetu to dáme vedieť v troch jazykoch! Najkrajší vianočný darček, aký nájdete na knižnom trhu je kniha Čarovné Slovensko – výpravná obrazovo-náučná publikácia v luxusnom prevedení s informáciami o krásach Slovenska v slovenčine, angličtine a nemčine.

Poznáte úspešný magazín Čarovné Slovensko? Ak áno – ale aj ak nie, túto knihu musíte zaradiť do svojej knižnice. Pretože takmer každý z nás má vzťah ku krásnym fotografiám, slovenskému folklóru, tradíciám, prírode ale i mestám, hradom či horám. Nechýba ani časť venovaná našej národnej kuchyni. A to všetko v troch jazykoch – popri slovenčine sú popisky k výpravným fotografiám v anglickom a nemeckom jazyku.

Kniha je vďaka trojazyčnosti priam ideálnym darčekom aj pre vašich známych či rodinu v zahraničí. Ukážte im, že Čarovné Slovensko je aj Magic Slovakia a Magische Slowakei. Okrem známych miest a zákutí publikácia predstavuje aj tie menej známe. Dozviete sa o takmer zabudnutých remeslách či kulinárskych špecialitách. Lepší vianočný darček pre milovníkov Slovenska nenájdete!

Kniha sa skladá z týchto šiestich kapitol:
  • Folklór a remeslá
  • Mestá a miesta
  • Hrady, zámky a kaštiele
  • Hory a lesy
  • Chute a vône
  • Príroda Slovenska

Jazyk: slovenský, anglický, nemecký Rok vydania: 2020 Rozmer: 240×305 mm ISBN: 9788089950683 Počet strán: 264 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách